Shrimps Forever Natural Broccoli Powder - Brokolicový prášok 10g (Vzorka)

Kód: 1369
Neohodnotené
3 €
Skladom

Shrimps Forever Natural Broccoli Powder je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. Brokolica podporuje celkové zdravie a rast kreviet. 

Celé balenie: Produkt Shrimps Forever Natural Broccoli Powder 40g

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Natural Broccoli Powder  - Vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných uzavretých obaloch.

Shrimps Forever Natural Broccoli Powder je doplnkové krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. Tento brokolicový prášok je vyrobený z vysoko kvalitnej organickej brokolice. Brokolica sa suší a melie pri nízkej teplote, aby sa v nej zachovali všetky dôležité látky.

Vysoký obsah vlákniny podporuje trávenie a imunitný systém. Vďaka tomu krevety absorbujú viac živín, čo prospieva ich zdraviu a rastu. Brokolica je navyše veľmi bohatá na rôzne vitamíny, ktoré podporujú zdravie a rast kreviet.

Vysoký obsah antioxidantov pomáha pri odstraňovaní „voľných radikálov“. Ide o agresívne látky, ktoré môžu spôsobiť poškodenie buniek a tkanív. Antioxidanty môžu zabrániť tomuto poškodeniu, čo znižuje riziko vzniku chorôb a malformácií.

Krmivo je v práškovej forme, takže sa dostane na všetky miesta v akváriu a dostanú sa k nemu aj mladé krevety. Shrimps Forever Natural Broccoli Powder je veľmi zdravým doplnkom ku kompletnému krmivu pre krevety.

Dávkovanie

Používajte ako doplnkové krmivo. Mimo akvária zmiešajte s trochou vody a následne túto vodu vylejte do akvária. Dávkujte v množstve, ktoré krevety dokážu skonzumovať za dve hodiny.

Veľkosť balenia

10 gramová vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných opakovane uzatvárateľných obaloch

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky krmív pre krevety
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: