Shrimps Forever Natural Broccoli Powder 40g - Brokolicový prášok

Kód: 165
Neohodnotené
7 €
Skladom

Shrimps Forever Natural Broccoli Powder je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. Brokolica podporuje celkové zdravie a rast kreviet. Obsah: 40 gramov.

Vzorka: Shrimps Forever Natural Broccoli Powder - Brokolicový prášok 4g (Vzorka)

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Natural Broccoli Powder 40g

Shrimps Forever Natural Broccoli Powder je doplnkové krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. Tento brokolicový prášok je vyrobený z vysoko kvalitnej organickej brokolice. Brokolica sa suší a melie pri nízkej teplote, aby sa v nej zachovali všetky dôležité látky.

Vysoký obsah vlákniny podporuje trávenie a imunitný systém. Vďaka tomu krevety absorbujú viac živín, čo prospieva ich zdraviu a rastu. Brokolica je navyše veľmi bohatá na rôzne vitamíny, ktoré podporujú zdravie a rast kreviet.

Vysoký obsah antioxidantov pomáha pri odstraňovaní „voľných radikálov“. Ide o agresívne látky, ktoré môžu spôsobiť poškodenie buniek a tkanív. Antioxidanty môžu zabrániť tomuto poškodeniu, čo znižuje riziko vzniku chorôb a malformácií.

Krmivo je v práškovej forme, takže sa dostane na všetky miesta v akváriu a dostanú sa k nemu aj mladé krevety. Shrimps Forever Natural Broccoli Powder je veľmi zdravým doplnkom ku kompletnému krmivu pre krevety.

Dávkovanie

Používajte ako doplnkové krmivo. Mimo akvária zmiešajte s trochou vody a následne túto vodu vylejte do akvária. Dávkujte v množstve, ktoré krevety dokážu skonzumovať za dve hodiny.

Obsah: 40g v práškovej forme

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: