Shrimps Forever Shrimp Stick so včelím peľom

Kód: 923
Neohodnotené
9 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Včelí peľ je navyše plný stopových prvkov. Jedná sa o doplnky výživy, ktoré krevety vyžadujú v malom množstve, bez ktorých však nie sú schopní žiť. Kŕmením týchto tyčiniek vedľa denného krmiva ste si istí, že krevety dostanú všetko, čo potrebujú. Včelí peľ je tiež bohatý na rôzne kvasinky, ktoré podporujú príjem výživných látok v črevnom trakte..

Detailné informácie

Podrobný popis

Včelí peľ je navyše plný stopových prvkov. Jedná sa o doplnky výživy, ktoré krevety vyžadujú v malom množstve, bez ktorých však nie sú schopní žiť. Kŕmením týchto tyčiniek vedľa denného krmiva ste si istí, že krevety dostanú všetko, čo potrebujú. Včelí peľ je tiež bohatý na rôzne kvasinky, ktoré podporujú príjem výživných látok v črevnom trakte.

Lízanky kreviet z včelieho peľu tvoria zdravé a zábavné občerstvenie pre vaše krevety. Lízanky sú 100% prírodné a rastlinné.

Zloženie

Včelí peľ, rastlinné vedľajšie produkty

Dávkovanie

Toto krmivo používajte ako doplnkové krmivo pre krevety. Na 50 kreviet dajte asi 1 lízanku. Môžete dať +/- 2-krát týždenne lízatko. Tyčinku môžete držať v akváriu, kým nezožeriete kŕmnu časť lízanky.

Obsah: 10 kusov (15 gramov krmiva).

Listová pošta

Tento produkt je možné doručiť listovou poštou a váži 30 gramov (prepravná hmotnosť). Preprava listovou poštou je možná do 200 gramov.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: