Shrimps Forever Shrimp Stick so špenátom

Kód: 921
Neohodnotené
8 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Špenátová lízanka spoločnosti Shrimps Forever je zdravým občerstvením pre všetky krevety. Lízanky sú opatrené vrstvou krmiva, ktorá obsahuje hlavne špenát a je zmiešaná s malými kúskami inej zeleniny. Krevety lízanky podporujú ich rast a zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Špenátová lízanka spoločnosti Shrimps Forever je zdravým občerstvením pre všetky krevety. Lízanky sú opatrené vrstvou krmiva, ktorá obsahuje hlavne špenát a je zmiešaná s malými kúskami inej zeleniny. Krevety lízanky podporujú ich rast a zdravie. Okrem toho je špenát bohatý na silikáty, ktoré podporujú prípravu vašich kreviet. Lízanky sú vyrobené zo 100% prírodných surovín na drevenej paličke.

Krevety sa veľmi radi zhromažďujú na krevetkách. Môžete ľahko odhodiť tyčinky vo svojom akváriu a počkať, kým krevety nedokončia zelenú časť na tyči.

Špenátové lízanky sú bohaté na minerály, vďaka ktorým je vaša kreveta dobrým občerstvením. Tieto lízanky prírodným spôsobom podporujú zdravie, farbu, chov a línanie.

Zloženie

Špenát, zelenina

Dávkovanie

Toto krmivo používajte ako doplnkové krmivo pre krevety. Asi 1 lízátko na 50 kreviet. U môže nahradiť lízanky 2-3 krát týždenne.

Obsah: 10 kusov (15 gramov krmiva)

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: