Shrimps Forever Shrimp Stick s minerálmi

Kód: 922
2 hodnotenia
8 €
Skladom

Špenátová lízanka spoločnosti Shrimps Forever je zdravým občerstvením pre všetky krevety. Lízanky sú opatrené vrstvou krmiva, ktorá obsahuje hlavne špenát a je zmiešaná s malými kúskami inej zeleniny. Krevety lízanky podporujú ich rast a zdravie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerály, ktoré sa použili na tieto krevetky, sú 100% čisté a prírodné. Konzumácia malého množstva minerálov podporí línanie a krevety si vybudujú silné brnenie. Čistí a zlepšuje kvalitu vody. Obsah: 10 kusov
Kreveta lolly minerál pochádzajúci z kreviet navždy je úplne nový produkt na trhu. Shrimps Forever sú prvým výrobcom, ktorý uvádza na trh minerálnu lízanku. Po mnohých testoch je lízanka vhodná na dlhodobé použitie v akváriách.

Minerály, ktoré sa použili na tieto krevetky, sú 100% čisté a prírodné. Pretože minerály sú umiestnené na týchto lízatkách, sú minerály dlhodobo dostupné pre krevety. Krevety sa chystajú zhromažďovať na lízatku, aby sa pásli na mineráloch. Konzumácia malého množstva minerálov podporí línanie a krevety si vybudujú silné brnenie. Okrem toho minerály a stopové prvky spôsobia optimálnu podporu vyfarbenia brnenia a zvyšuje produkciu pigmentu.

Okrem podpory rôznych prosík s krevetami tieto tyčinky prispejú k čisteniu akvarijnej vody. Pridaním negatívne nabitých ílovitých minerálov bude znečistenie obmedzené, takže to už nebude pre vaše krevety predstavovať riziko. Minerálne látky tiež znížia hladinu odpadu (NH / NO). Krevetový lol minerál od Shrimps Forever predstavuje zdravé a užitočné občerstvenie pre vaše krevety. Tento produkt neovplyvní gH, kH ani hodnotu pH.

Zloženie

Minerály, stopové prvky

Dávkovanie

Minerálne lízanky sú mienené ako týždenné doplnkové krmivo. Na 50 kreviet použite asi 1 lízátko. Tyčinku nechajte, kým biela časť nezmizne.

Obsah: 10 kusov (15 gramov krmiva)

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: