Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder - Tekvicový prášok 10g (Vzorka)

Kód: 1370
Neohodnotené
3 €
Skladom

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je krmivo vyrobené z tekvice Cucurbita moschata. Tento druh tekvice je veľmi bohatý na vitamíny, minerály a vlákninu. Tekvicový prášok je zdravým doplnkom kompletného krmiva pre krevety. 

Celé balenie: Produkt Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder 40g

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder  - Vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných uzavretých obaloch.

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je doplnkové krmivo vyrobené z tekvice Cucurbita moschata. Tento druh tekvice je veľmi bohatý na vitamíny, minerály a vlákninu. Tekvice sú pestované ekologicky a neobsahujú pesticídy, nečistoty ani škodlivé látky.

Krmivo Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je bohaté na prírodné minerály. Tie podporujú proces vzliekania a vytváranie brnenia. Okrem toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny, čo podporuje trávenie a imunitný systém. Vďaka tomu krevety absorbujú viac živín, čo prospieva ich zdraviu a rastu.

Tekvica Cucurbita moschata tiež obsahuje vysoký obsah betakaroténu, ktorý zvyšuje prirodzené zafarbenie kreviet. Beta-karotén prirodzene stimuluje produkciu farebného pigmentu, čím krevety získavajú intenzívnejšie zafarbenie.

Krmivo je v práškovej forme, takže sa dostane na všetky miesta v akváriu a dostanú sa k nemu aj mladé krevety. Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je veľmi zdravým doplnkom ku kompletnému krmivu pre krevety.

Dávkovanie

Používajte ako doplnkové krmivo. Mimo akvária zmiešajte s trochou vody a následne túto vodu vylejte do akvária. Dávkujte v množstve, ktoré krevety dokážu skonzumovať za dve hodiny.

Veľkosť balenia

10 gramová vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných opakovane uzatvárateľných obaloch

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky krmív pre krevety
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: