Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder - Tekvicový prášok 40g

Kód: 168
Neohodnotené
7 €
Skladom

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je krmivo vyrobené z tekvice Cucurbita moschata. Tento druh tekvice je veľmi bohatý na vitamíny, minerály a vlákninu. Tekvicový prášok je zdravým doplnkom kompletného krmiva pre krevety. Obsah: 40 gramov.

Vzorka: Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder - Tekvicový prášok 4g (Vzorka)

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder 40g

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je doplnkové krmivo vyrobené z tekvice Cucurbita moschata. Tento druh tekvice je veľmi bohatý na vitamíny, minerály a vlákninu. Tekvice sú pestované ekologicky a neobsahujú pesticídy, nečistoty ani škodlivé látky.

Krmivo Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je bohaté na prírodné minerály. Tie podporujú proces vzliekania a vytváranie brnenia. Okrem toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny, čo podporuje trávenie a imunitný systém. Vďaka tomu krevety absorbujú viac živín, čo prospieva ich zdraviu a rastu.

Tekvica Cucurbita moschata tiež obsahuje vysoký obsah betakaroténu, ktorý zvyšuje prirodzené zafarbenie kreviet. Beta-karotén prirodzene stimuluje produkciu farebného pigmentu, čím krevety získavajú intenzívnejšie zafarbenie.

Krmivo je v práškovej forme, takže sa dostane na všetky miesta v akváriu a dostanú sa k nemu aj mladé krevety. Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je veľmi zdravým doplnkom ku kompletnému krmivu pre krevety.

Dávkovanie

Používajte ako doplnkové krmivo. Mimo akvária zmiešajte s trochou vody a následne túto vodu vylejte do akvária. Dávkujte v množstve, ktoré krevety dokážu skonzumovať za dve hodiny.

Obsah: 40g vo forme prášku

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: