Benibachi Red Bee Ambitious 30g

Kód: 1848
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Benibachi
18,80 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Benibachi Red Bee Ambitious je bohatá zmes koncentrovaných organických kyselín a enzýmov s organickou riasou KELP a mnohými prírodnými prísadami, najmä rastlinnými, ktoré spĺňajú základné nutričné ​​požiadavky všetkých kreviet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benibachi Red Bee Ambitious je bohatá zmes koncentrovaných organických kyselín a enzýmov s organickou riasou KELP a mnohými prírodnými prísadami, najmä rastlinnými, ktoré spĺňajú základné nutričné ​​požiadavky všetkých kreviet. Vďaka tomuto špeciálnemu zloženiu je toto krmivo nenahraditeľné v dvoch úrovniach.

Základné vlastnosti

  • Možno ho použiť pre všetky sladkovodné krevety CRS, TIGER, SULAWESI a NEOCARIDINA pre dospelé krevety a tiež pre mladé krevetky.
  • Vysoký obsah enzýmov a organických kyselín zaručuje nadpriemernú rýchlosť rastu kreviet a zlepšuje metabolizmus. Jedlo sa pomaly rozpúšťa, takže vyššie spomínané malé krevetky môžu tiež po krátkej dobe po podaní začať jesť.
  • Ideálne krmivo pre kŕmenie celého chovu kreviet rôznych veľkostí.
  • Krmivá Benibachi sú vyrábané s maximálnou starostlivosťou, s použitím tých najlepších prírodných ingrediencií a biozeleniny pochádzajúce zo zeleninovej farmy Benibachi.
  • Krmivá sú 100 % bez chemikálií, pesticídov a konzervačných látok.

Zloženie

enzymatické listy kelp, riasy, fulvokyseliny, enzýmy, kvasnice Torula, pivovarské kvasnice, vápnik, riasy hijiki, ďalšie rastlinné zložky z farmy Benibachi

Dávkovanie

Krmivo na denné kŕmenie. Kŕmte také množstvo, ktoré krevety skonzumujú do 12 hodín. Kŕmnu dávku upravte tak, aby ste krevetky neprekrmovali.

Obsah balenia

30 gramov

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: