Mosura CRS Specialty Food 25g

Kód: 2223
Novinka
2 hodnotenia
Značka: Mosura
16 €
Skladom

Mosura Crystal Red Shrimp Specialty je potrava pre krevety, ktorá zvýrazňuje ich farbu a je špeciálne určené na zvýraznenie červenej a bielej farby druhov crystal red, red bee a iných kreviet konzumujúcich riasy.

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné vlastnosti

Mosura CRS Specialty je potrava pre krevety, ktorá zvýrazňuje ich farbu a je špeciálne určené na zvýraznenie červenej a bielej farby druhov crystal red, red bee a iných kreviet konzumujúcich riasy.

  • Obsahuje rastlinný základ, zmiešaný s malou časťou brakických kôrovcov. Vysoký obsah rastlinnej zložky je zodpovedný za zvýraznenie farby kreviet, zatiaľ čo živočíšna zložka je nevyhnutná pre rast a reprodukciu krevetiek.
  • Zvyšuje sýtosť červenej a bielej farby druhov Crystal red, Red bee, ale podporuje farebnosť panciera aj u kreviet rodu Neocaridina, ako u Cherry alebo Neon green
  •  Mosura CRS je obohatený o multivitamíny (vrátane vitamínu C a E) a minerály (vrátane vápnika a horčíka), ktoré sú nevyhnutné na zvýšenie odolnosti krevetiek voči chorobám.
  • 100% prírodný produkt
  • Mosura CRS neobsahuje veľké množstvo chalúh (morských rias), ktoré sú používané ako lacné plnidlá a pridané je iba malé množstvo kvôli obsahu jódu.

 

Dávkovanie

Dávkujte množstvo, ktoré krevetky skonzumujú v priebehu 1-2 hodín.

Pretože Mosura CRS Specialty Food neobsahuje žiadne konzervačné látky, je potrebné ich skladovať na chladnom a suchom mieste. Pre zachovanie sviežosti a chuti jedla po otvorení odporúčame otvorenú nádobku uložiť do chladničky.

Obsah balenia

25 g balenie. Pre zachovanie sviežosti a chuti jedla po otvorení odporúčame otvorenú nádobku uložiť do chladničky.

MOSSURA ASSA FEEDING REGIME 

Výrobca priamo odporúča, ktoré krmivo a v ktoré dni použiť pre dosiahnutie stanoveného cieľa.

ASSA FEEDING REGIME MATRIX
Objective Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sunday
Shrimplet/New Born Bioplus Bioplus Bioplus Bioplus
Fast Growth Excel CRS Specialty Food Excel CRS Specialty Food Excel CRS Specialty Food
Best Color CRS Specialty Food CRS Specialty Food CRS Specialty Food CRS Specialty Food CRS Specialty Food CRS Specialty Food
Maturation Excel Excel Excel Excel Excel

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: