Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder - Žihľavový prášok 10g (Vzorka)

Kód: 1372
Neohodnotené
3 €
Skladom

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je prírodný prášok zo žihľavy bohatý na prírodné kremičitany a minerály. Tie pomáhajú pri procese vzliekania a pri vytváraní brnenia. Žihľava je tiež veľmi bohatá na vlákninu a vitamíny

- Vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných uzavretých obaloch.

Celé balenie: Produkt Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder 40g

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder - Vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných uzavretých obaloch.

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je krmivo vyrobené zo 100% prírodných jemne mletých listov žihľavy. Tieto listy sú pestované ekologicky a neobsahujú pesticídy, nečistoty ani škodlivé látky.

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je bohatý na prírodné kremičitany a minerály. Tie pomáhajú pri procese vzliekania a pri vytváraní brnenia. Okrem toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny, čo podporuje trávenie a imunitný systém. Vďaka tomu krevety absorbujú viac živín, čo prospieva ich zdraviu a rastu.

Krmivo je v práškovej forme, takže sa dostane na všetky miesta v akváriu a dostanú sa k nemu aj mladé krevety. Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je veľmi zdravým doplnkom ku kompletnému krmivu pre krevety.

Dávkovanie

Používajte ako doplnkové krmivo. Mimo akvária zmiešajte s trochou vody a následne túto vodu vylejte do akvária. Dávkujte v množstve, ktoré krevety dokážu skonzumovať za dve hodiny.

Veľkosť balenia

10 gramová vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných opakovane uzatvárateľných obaloch

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky krmív pre krevety
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: