Shrimps Forever Natural Spinach Powder - Špenátový prášok 10g (Vzorka)

Kód: 1371
Neohodnotené
3 €
Skladom

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na prírodné vitamíny, minerály a kremičitany. Špenát podporuje celkové zdravie kreviet a proces vzliekania.

 - Vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných uzavretých obaloch.

Celé balenie: Produkt Shrimps Forever Natural Spinach Powder 40g

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Natural Spinach Powder - Vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných uzavretých obaloch.

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na prírodné vitamíny, minerály a kremičitany. Toto doplnkové krmivo je vyrobené z vysoko kvalitného organického špenátu.. Špenát sa suší a melie pri nízkej teplote, aby sa v ňom zachovali všetky dôležité látky.

Shrimps Forever Natural Spinach Powder je bohatý na prírodné kremičitany a minerály. To podporuje proces vzliekania a vytváranie brnenia. Okrem toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny. To podporuje trávenie a imunitný systém, vďaka čomu krevety absorbujú viac živín a to prospieva ich zdraviu a rastu.

Krmivo je v práškovej forme, takže sa dostane na všetky miesta v akváriu a dostanú sa k nemu aj mladé krevety. Shrimps Forever Natural Spinach Powder je veľmi zdravým doplnkom ku kompletnému krmivu pre krevety.

Dávkovanie

Používajte ako doplnkové krmivo. Mimo akvária zmiešajte s trochou vody a následne túto vodu vylejte do akvária. Dávkujte v množstve, ktoré krevety dokážu skonzumovať za dve hodiny.

Veľkosť balenia

10 gramová vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných opakovane uzatvárateľných obaloch

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky krmív pre krevety
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: