Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder - Žihľavový prášok 40g

Kód: 159
Neohodnotené
7 €
Skladom

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je prírodný prášok zo žihľavy bohatý na prírodné kremičitany a minerály. Tie pomáhajú pri procese vzliekania a pri vytváraní brnenia. Žihľava je tiež veľmi bohatá na vlákninu a vitamíny. Obsah: 40 gramov.

Vzorka: Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder - Žihľavový prášok 4g (Vzorka)

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder 40g

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je krmivo vyrobené zo 100% prírodných jemne mletých listov žihľavy. Tieto listy sú pestované ekologicky a neobsahujú pesticídy, nečistoty ani škodlivé látky.

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je bohatý na prírodné kremičitany a minerály. Tie pomáhajú pri procese vzliekania a pri vytváraní brnenia. Okrem toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny, čo podporuje trávenie a imunitný systém. Vďaka tomu krevety absorbujú viac živín, čo prospieva ich zdraviu a rastu.

Krmivo je v práškovej forme, takže sa dostane na všetky miesta v akváriu a dostanú sa k nemu aj mladé krevety. Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je veľmi zdravým doplnkom ku kompletnému krmivu pre krevety.

Dávkovanie

Používajte ako doplnkové krmivo. Mimo akvária zmiešajte s trochou vody a následne túto vodu vylejte do akvária. Dávkujte v množstve, ktoré krevety dokážu skonzumovať za dve hodiny.

Obsah: 40g vo forme prášku

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: