NatureHolic Welsfeed - Krmivo pre Prísavníkov 4g (Vzorka)

Kód: 3673
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
2 €
Skladom

Krmivo NatureHolic Welsfeed určené pre Prísavníkov je tabletové krmivo, ktoré nezakaluje vodu. Krmivo tiež obsahuje komplexy účinných látok NatureHolic, ktoré ponúkajú pancierničkom všetko, čo potrebujú pre silný imunitný systém, zdravý rast a skvelé, vysoko kontrastné sfarbenie.

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic Welsfeed je profesionálne zostavené kompletné krmivo špeciálne pre potreby Prísavníkov. Obsahuje dôležitú vlákninu, ako je chitín a rastlinné vlákna, ktoré sú nevyhnutné pre dobre fungujúce trávenie Prísavníkov.

Krmivo pre Prísavníkov NatureHolic Wels s proteínmi z lariev hmyzu a zeleninou bohatou na uhľohydráty je optimálne krmivo pre rýchly a zdravý rast.

Živiny sú v krmive vyvážené a pripravené tak, aby boli ľahko stráviteľné, takže ryby nevylučujú veľa živín výkalmi. Tým sa zabráni zakaleniu vody v dôsledku prebytočných živín vo vode v akváriu.

Špeciálne inovácie NatureHolic

Komplex NH Immun + špeciálne vyvinutý pre krmivo NatureHolic Chichfeed. je založený na rastlinných látkach a látkach s prebiotickým účinkom, ktoré dokážu posilniť imunitný systém okrasných rýb v akváriu. Najmä výťažky z cesnaku pôsobia na posilnenie imunity a chránia aj pred parazitmi.

Vysokoúčinná prísada NH Color + ktorá sa spolieha na 5 rôznych zosilňovačov farieb: beta-karotén, luteín, zeaxantín, lykopén a astaxantín. Karotenoidy prispievajú k dobrému vývoju farby a môžu dokonca posilniť imunitný systém a podporovať rozmnožovanie akváriových rýb.

Komplex NH Energy +, tvorený špeciálnymi aminokyselinami a ich derivátmi, prispieva s L-karnitínom alebo kyselinou gama-aminomaslovou k výraznému zlepšeniu kondície, ako aj lepšiemu a zdravšiemu rastu akváriových rýb. Tieto pozitívne účinky sa už oddávna využívajú v akvakultúre a teraz ich nájdeme aj u okrasných rýb v akváriu.

Komplex NH Fulvin + obsahuje humínovú látku fulvic acid alebo fulvic acid. Okrem transportu vitamínov, stopových prvkov a minerálov dokážu fulvíny tiež viazať škodliviny a brzdiť rast baktérií, čo má pozitívny vplyv na zdravé trávenie a silný imunitný systém. Očakávaná dĺžka života rýb sa môže zvýšiť, pretože môžu lepšie absorbovať živiny.

Zloženie

Hmyz (28%), vedľajšie rastlinné produkty, zelenina (vrátane 4% kelu, 3% Moringa oleifera), mäkkýše a kôrovce (vrátane 12% kreviet), bakteriálna bielkovina z Corynebacterium glutamicum, rastlinné bielkovinové extrakty, oleje a tuky, kvasnice ( 0,15 % manánové oligosacharidy, 0,05 % beta-glukány, riasy (3 % Spirulina platensis)

Výživové doplnky na kg krmiva

Vitamín A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná soľ vápenatá) 150mg; meď (síran meďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangán (oxid mangánu (II)) 31 mg, zinok (oxid zinočnatý) 30 mg; senzorické doplnkové látky: 500 mg kantaxantínu, 60 mg astaxantínu

Analytické zloženie

bielkoviny 42,93 %, obsah tuku 7,3 %, hrubý popol 8,14 %, hrubá vláknina 3,9 %. Doplnkové látky na kg: vitamín A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná soľ vápenatá) 150mg; meď (síran meďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangán (oxid mangánu (II)) 31 mg, zinok (oxid zinočnatý) 30 mg; senzorické doplnkové látky: 500 mg kantaxantínu, 60 mg astaxantínu

Dávkovanie

Kŕmte niekoľkokrát denne malým množstvom, ktoré ryby zjedia do niekoľkých minút. Je lepšie kŕmiť niekoľkokrát denne a v menšom množstve.

Balenie

4 gramy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: