NatureHolic SnailFeed Paste - Komplexné pastové krmivo pre slimáky 4g (Vzorka)

Kód: 3691
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
2 €
Skladom

V prírode žije prevažná väčšina slimákov z rias, biofilmu, zvyškov rastlín a uhynutých živočíchoch. Toto všetko im poskytuje NatureHolic SnailFeed 

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto vysokokvalitná a biologicky hodnotná pasta bola špeciálne navrhnutá pre slimáky, ktoré žijú v sladkovodnom akváriu. Umožňuje im kŕmenie ako v prírode. So zeleninou, riasami, kvasnicami a cennými olejmi a tukmi, ako aj so špeciálnou zmesou okamžite biologicky dostupných organických minerálnych zlúčenín a vitamínov poskytuje NatureHolic SnailFeed slimákom všetko, čo potrebujú pre zdravý rast a krásnu ulitu.

Pasta je ideálna pre všetky okrasné slimáky. Obsahuje bielkoviny a minerály pre dobrú štruktúru ulity. Vitamíny a vlákninu pre zdravé trávenie.

NatureHolic SnailFeed bol špeciálne prispôsobený potrebám rastlín a sladkovodných slimákov, ktorí sa živia zvyškami v akváriu..

Dôležitou zložkou krmiva pre slimáky je špeciálna zmes stopových prvkov a vitamínov, ktorá na rozdiel od produktov konkurencie obsahuje biologicky dostupné organické minerálne zlúčeniny. 

Zloženie

Rastlinné vedľajšie produkty, riasy, zelenina, kvasnice, oleje a tuky, minerály, bylinky

Výživové doplnky na 1 kg krmiva

Vitamín A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná soľ vápenatá) 150mg; Meď (síran meďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangán (oxid manganatý) 31 mg, selén (seleničitan sodný) 0,1 mg, zinok (oxid zinočnatý) 30 mg;

Dávkovanie

Kŕmte 1-2 krát denne toľko, koľko zvieratá dokážu prijať za pár minút.

Balenie

4 gramy

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: