NatureHolic ProteinPudding - Proteínové pudingové krmivo 50ml

Kód: 3696
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
9 €
Skladom

NatureHolic ProteinPudding je proteínový puding s extra dávkou bielkovín. Proteín v tomto krmive pochádza výlučne z neškodných zdrojov: z hmyzu a mikroorganizmov.

Toto krmivo je určené najmä pre krevety a kraby so zvýšenou potrebou bielkovín: gravidné samice, krevety v raste, krevety, ktoré uprednostňujú živočíšnu potravu, trpasličie raky.

Slimáky tiež do značnej miery profitujú z dobrého prísunu bielkoví. Okrem hodnotného proteínu obsahuje ProteinPudding aj špeciálnu zmes okamžite biologicky dostupných organických minerálnych zlúčenín a vrstvený silikát montmorillonit.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre NatureHolic MainPudding ako aj pre zvyšok pudingovej série krmív od NatureHolic, sú použité iba starostlivo vybrané a prísne kontrolované, na vitamíny bohaté bylinky, zelenina a ovocie v šetrnej sušenej forme. To znamená, že všetky prírodné vitamíny, minerály, životne dôležité látky a sekundárne rastlinné látky nie sú ovplyvnené tepelným výrobným procesom, ale stále zostávajú do značnej miery nezmenené.

Hlavné vlastnosti

  • Proteínový puding Natureholic obsahuje bielkoviny a aminokyseliny z prírodných zdrojov: hmyzu a mikroorganizmov. Výrobca sa zámerne vyhýbame lacnej živočíšnej múčke, najmä rybej.
  • Proteínový puding obsahuje menej ako 40 % bielkovín, čo pomáha predchádzať problémom so zvliekaním.
  • Podporuje aj tvorbu užitočných biofilmov na povrchoch v akváriu.
  • Proteínový puding pokrýva aj minerálne nároky kreviet, slimákov a krabov, krmivo obsahuje zmes priamo dostupných organických minerálnych zlúčenín.
  • V krmive je pridaný montmorillonit, ktorý dokáže viazať škodliviny a prispieva k dobrému zásobovaniu minerálmi.
  • Ovocie, zelenina a bylinky používané v proteínovom pudingu sú prísne a starostlivo kontrolované a šetrne sušené surové. Takto sú vitamíny a minerály optimálne zachované a nestrácajú sa.
  • Použité sú suroviny najvyššej kvality. Spracované spôsobom, ktorý zachováva vitamíny a je šetrný k minerálom. 
  • Bez umelých konzervantov

Zloženie

Mäkkýše a kôrovce, riasy spirulina, vedľajšie rastlinné produkty, obilniny, hmyz, chaluha, kvasnice, riasa chlorella, bylinky, oleje a tuky, minerálne látky

Dávkovanie

Jednoducho pritlačte porciu, ktorú môžu zvieratá zjesť za 5 minút na sklo akvária - kŕmte striedmo.

Kŕmte 1-2 krát denne toľko, koľko zvieratá dokážu skonzumovať za päť minút.

Balenie

50 ml

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: