Genchem Broodstocker - krmivo pre raky 10g (Vzorka)

Kód: 4763
Neohodnotené
Značka: Genchem
4 €
Skladom

Biomax Broodstocker je špeciálne krmivo pre dospelých rakov, ktoré sú pripravené na rozmnožovanie. Broodstocker poskytuje optimálny doplnok ku kompletnému krmivu a zlepšuje chovné výsledky a kvalitu novonarodených rakov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Biomax Broodstocker je špeciálne krmivo pre dospelých rakov, ktoré sú pripravené na rozmnožovanie. Broodstocker poskytuje optimálny doplnok ku kompletnému krmivu a zlepšuje chovné výsledky a kvalitu novonarodených rakov. Broodstocker stimuluje produkciu vajec a zlepšuje vývoj potomstva.

Broodstocker bol vyvinutý špeciálne pre raky a obsahuje veľké množstvo cenných vitamínov, minerálov a bielkovín, ktoré podporujú imunitný systém rakov. Okrem toho bielkoviny zabezpečujú lepší vývoj vajíčok a zdravý vývoj mláďat rakov. Týmto spôsobom dospelé samice rodia silnejšie / zdravšie raky, ktoré s väčšou pravdepodobnosťou vyrastú.

Hlavné ingrediencie

Obsahuje krill, ryby, kalamáre, svalovinu, spirulinu a morské riasy, doplnené o vitamíny, astaxantín a stopové prvky. Obohatené o rastlinné a živočíšne bielkoviny, vitamíny A, D3, E, beta karotén, astaxantín, cholesterol, lititín a biozým.

Dávkovanie

Kŕmte každý druhý deň ako doplnok ku kompletnému krmivu. Nakŕmte toľko, koľko raky zjedia za 2 hodiny.

Obsah

10g

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: