SL-Aqua Nature black soil 3L

Kód: 2547
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
14 € –29 %
sl aqua sl aqua more nature black soil
14 € –29 % 10 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

SL-Aqua more nature black soil je aktívny substrát čiernej farby, ktorý znižuje pH s veľkosťou zrna 1,5-3,5 milimetrov. Tento aktívny substrát prirodzeným spôsobom znižuje pH a kH vody v akváriu. To zaisťuje optimálne hodnoty vody pre krevety rodu Caridina a ďalšie krevetky.

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-Aqua more nature black soil je vyrobený z vysoko kvalitnej prírodnej pôdy, spekanej do mäkkej, pórovitej a zrnitej štruktúry, ktorá pomáha udržiavať stabilnú, zdravú a čistú vodu po dlhšiu dobu. Tento výrobok obsahuje organické a humínové kyseliny.

SL-Aqua more nature black soil je bohatá na prírodné organické kyseliny, ktoré zaisťujú väzbu kH, a  preto pH môže prirodzene klesnúť na približne 5,5 - 6,5 (v závislosti od použitej vstupnej vody). To vytvára ideálne hodnoty vody pre ryby a krevety (napríklad krevety Caridina), ktoré milujú mäkkú a mierne kyslú akváriovú vodu.

Táto aktívna akváriová pôda znižujúca pH tiež obsahuje dostatok živín, ktoré poskytujú akvarijným rastlinám potravu počas prvých šiestich mesiacov. Tieto živiny sa prirodzene vyskytujú v zrne a sú špeciálne vyvážené na použitie v akváriách s krevetami s akýmkoľvek počtom akvarijných rastlín.

Všeobecné informácie

• SL-aqua more black soil nature je vhodná aj v kombinácii s pôdnym filtrom
• Pri prvom použití sa môže voda zakaliť. V kombinácii s akváriovým filtrom zakalenie v priebehu niekoľkých hodín zmizne. Potom bude voda krištáľovo čistá.
• Vrecko po použití nechajte zatvorené, aby ste predišli dehydratácii substrátu.

Odporúča sa vytvoriť spodnú vrstvu pôdy s hrúbkou najmenej 4 centimetre.
Farba: prírodná čierna
Zrnitosť: 1,5-3,5 mm

Požadované množstvo substrátu sa dá vypočítať pomocou tohto vzorca:

(dĺžka akvária x šírka akvária x hrúbka vrstvy pôdy) / 940

Takže pre akvárium 60x30 a 4 cm vrstvu pôdy potrebujete:
(60x30x4) / 940 = 7,66 litra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie