SL-Aqua Nature black soil 3L

Kód: 2547
Tip
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
19 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

SL-Aqua more nature black soil je aktívny substrát čiernej farby, ktorý znižuje pH s veľkosťou zrna 1,5-3,5 milimetrov. Tento aktívny substrát prirodzeným spôsobom znižuje pH a kH vody v akváriu. To zaisťuje optimálne hodnoty vody pre krevety rodu Caridina a ďalšie krevetky.

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-Aqua more nature black soil je vyrobený z vysoko kvalitnej prírodnej pôdy, spekanej do mäkkej, pórovitej a zrnitej štruktúry, ktorá pomáha udržiavať stabilnú, zdravú a čistú vodu po dlhšiu dobu. Tento výrobok obsahuje organické a humínové kyseliny.

SL-Aqua more nature black soil je bohatá na prírodné organické kyseliny, ktoré zaisťujú väzbu kH, a  preto pH môže prirodzene klesnúť na približne 5,5 - 6,5 (v závislosti od použitej vstupnej vody). To vytvára ideálne hodnoty vody pre ryby a krevety (napríklad krevety Caridina), ktoré milujú mäkkú a mierne kyslú akváriovú vodu.

Táto aktívna akváriová pôda znižujúca pH tiež obsahuje dostatok živín, ktoré poskytujú akvarijným rastlinám potravu počas prvých šiestich mesiacov. Tieto živiny sa prirodzene vyskytujú v zrne a sú špeciálne vyvážené na použitie v akváriách s krevetami s akýmkoľvek počtom akvarijných rastlín.

Všeobecné informácie

• SL-aqua more black soil nature je vhodná aj v kombinácii s pôdnym filtrom
• Pri prvom použití sa môže voda zakaliť. V kombinácii s akváriovým filtrom zakalenie v priebehu niekoľkých hodín zmizne. Potom bude voda krištáľovo čistá.
• Vrecko po použití nechajte zatvorené, aby ste predišli dehydratácii substrátu.

Odporúča sa vytvoriť spodnú vrstvu pôdy s hrúbkou najmenej 4 centimetre.
Farba: prírodná čierna
Zrnitosť: 1,5-3,5 mm

Požadované množstvo substrátu sa dá vypočítať pomocou tohto vzorca:

(dĺžka akvária x šírka akvária x hrúbka vrstvy pôdy) / 940

Takže pre akvárium 60x30 a 4 cm vrstvu pôdy potrebujete:
(60x30x4) / 940 = 7,66 litra

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: