SL-Aqua Magic Powder 4g (Vzorka)

Kód: 535
Akcia
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
3 € –16 %
sl aqua magic powder
3 € –16 % 2,50 €
Skladom

SL-aqua magic powder zabezpečuje rast prospešných baktérií a mikroorganizmov. Tie slúžia ako dlhodobá potrava pre najmä mladé krevetky a tým pádom podporuje celkovú rovnováhu v akváriu.

Celé balenie: SL-Aqua Magic Powder 40 g

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-aqua magic powder zabezpečuje rast prospešných baktérií a mikroorganizmov. Tie slúžia ako dlhodobá potrava pre najmä mladé krevetky a tým pádom podporujú celkovú rovnováhu v akváriu.  Baktérie a mikroorganizmy vytvárajú v akváriu biofilm, ktorý slúži ako potrava pre mladé, aj dospelé krevetky. Vhodné je začať s pridávaním tohto prípravku do akvária už v prvom dni pridania krevetiek. Tým pádom sa zabehnú rýchlejšie a dostanú skvelý nutričný štart do života. Výrobok taktiež obsahuje vysoký podiel filtračných baktérií, ktoré zabezpečujú odbúranie odpadového materiálu.

Dávkovanie

Ak zakladáte nové akvárium, je vhodné na jeho dno (pred pridaním vody) pridať trochu prášku. Následne pridajte vodu a na jej hladinu trochu prášku vysypte taktiež.

Pre účely pravidelnej údržby biofilmu odporúčame pridať štipku prášku (na koniec noža) na 50 litrov akváriovej vody dva krát do týždňa.

Veľkosť balenia

4 gramová vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných opakovane uzatvárateľných obaloch

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: