SL-Aqua Magic Powder 40g

Kód: 282
Akcia
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
20 € –10 %
sl aqua magic powder
20 € –10 % 18 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

SL-aqua magic powder zabezpečuje rast prospešných baktérií a mikroorganizmov. Tie slúžia ako dlhodobá potrava pre najmä mladé krevetky a tým pádom podporuje celkovú rovnováhu v akváriu.

Vzorka: SL-Aqua Magic Powder 4g (Vzorka)

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-aqua magic powder zabezpečuje rast prospešných baktérií a mikroorganizmov. Tie slúžia ako dlhodobá potrava pre najmä mladé krevetky a tým pádom podporujú celkovú rovnováhu v akváriu.  Baktérie a mikroorganizmy vytvárajú v akváriu biofilm, ktorý slúži ako potrava pre mladé, aj dospelé krevetky. Vhodné je začať s pridávaním tohto prípravku do akvária už v prvom dni pridania krevetiek. Tým pádom sa zabehnú rýchlejšie a dostanú skvelý nutričný štart do života. Výrobok taktiež obsahuje vysoký podiel filtračných baktérií, ktoré zabezpečujú odbúranie odpadového materiálu.

Dávkovanie

Ak zakladáte nové akvárium, je vhodné na jeho dno (pred pridaním vody) pridať trochu prášku. Následne pridajte vodu a na jej hladinu trochu prášku vysypte taktiež.

Pre účely pravidelnej údržby biofilmu odporúčame pridať štipku prášku (na koniec noža) na 50 litrov akváriovej vody dva krát do týždňa.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: