SL-Aqua KH builder

Kód: 2097
Tip
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
12 €
Skladom

SL - Aqua KH builder je jedinečný produkt pozostávajúci z uhličitanových minerálov, vápnika, draslíka, sodíka, horčíka a makro prvkov. Pomocou KH builderu je možné KH ľahko a prirodzene zvýšiť. Zabraňuje nebezpečným poklesom pH.

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-aqua KH builder je jedinečný produkt pozostávajúci z uhličitanových minerálov, vápnika, draslíka, sodíka, horčíka a makro prvkov. Pomocou KH builderu je možné KH ľahko a prirodzene zvýšiť. Zabraňuje nebezpečným poklesom pH.

Minerály vo vode akvária hrajú dôležitú úlohu pri udržiavaní osmotického tlaku, pigmentácii a vylučovaní hormónov. Vápnik je nevyhnutnou súčasťou exoskeletonu, horčík je stimulátorom metabolizmu, sodík a draslík udržujú osmotický tlak.

Tento výrobok obsahuje jedinečné zloženie, ktoré dokáže znížiť prudké zmeny pri výmene vody. Vysoko kvalitné minerály a elektrolyty zabraňujú prudkému poklesu alebo zmene pH. Rôzne základné minerály podporia lov kreviet a zlepšia metabolizmus. Vysoko kvalitné stopové prvky môžu zvýšiť pigmentáciu, čo zosvetlí prirodzenú farbu kreviet. 

Dávkovanie

Pred použitím správne zmerajte hodnotu KH v nádrži
2 ml v 10 litroch vody zvýši ° dH o 2
Ak dôjde k nadmernému použitiu, pridajte RO vodu do nádrže na zriedenie
Plné viečko: 10 ml
Upozornenie: Zvýšenie hladiny KH tiež zvýši hladinu pH

Obsah: 250ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: