SL-Aqua Bing Tsau KH - Dodanie vápnika 250ml

Kód: 4780
Neohodnotené
Značka: SL-Aqua
18 €
Skladom

SL-aqua Bing Tsau KH je doplnková makroživina, ktorá sa používa hlavne na riešenie problémov spôsobených nedostatkom vápnika. Tiež chráni pred nebezpečnými poklesmi pH.

Detailné informácie

Podrobný popis

SL-aqua Bing Tsau KH je doplnková makroživina, ktorá sa používa hlavne na riešenie problémov spôsobených nedostatkom vápnika. Nedostatok vápnika sa u akváriových rastlín prejavuje tým, že listy zostávajú malé. Keďže vápnik je dôležitým stavebným materiálom pre bunkové steny, jeho nedostatok môže brániť rastu akváriových rastlín a/alebo zabezpečiť, aby časti akváriových rastlín nedozreli. Napríklad druhy Bacopa a Althernanthera profitujú z doplnkového pridania vápnika.

  • SL-aqua Bing Tsau KH zvyšuje uhličitanovú tvrdosť. To zaisťuje, že PH je lepšie pufrované a predchádza sa nebezpečným poklesom pH. To sa môže stať najmä v akváriách, kde je uhličitanová tvrdosť nízka a kde sa používa pridávanie CO2 alebo iných kyselín.

SL-aqua Bing Tsau KH je plne kompatibilný s inými rastlinnými hnojivami a prísadami. 100% bezpečné použitie v akváriách s krevetami. Nepoužívať v kombinácii s pôdou znižujúcou PH.

Dávkovanie

  • Pred dávkovaním zmerajte hodnotu KH
  • Pridajte 2 mililitre do 10 litrov vody, aby ste zvýšili KH o 2

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: