Shrimps Forever White 10g (Vzorka)

Kód: 1380
Neohodnotené
3 €
Skladom

Shrimps Forever White je doplnkové krmivo pre krevety, ktoré sa používa na posilnenie bieleho zafarbenia kreviet. Pridanie prírodných minerálov zvyšuje pigmentáciu, ktorá zvyšuje farebné pokrytie.

Celé balenie: Produkt Shrimps Forever White 30g 

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever White je doplnkové krmivo pre krevety, ktoré sa používa na posilnenie bieleho zafarbenia kreviet. Pridanie prírodných minerálov zvyšuje pigmentáciu, ktorá zvyšuje farebné pokrytie. Tento proces sa začína už vo veľmi mladom veku, kedy sa krevety prirodzeným rastom viac zafarbia. Takto sa vytvorí hlbšie a intenzívnejšie biele sfarbenie. Tento proces sa deje 100% prirodzeným spôsobom.

Krmivo Shrimps Forever White je tiež veľmi bohaté na aminokyseliny a enzýmy, čo prospieva rastu a deleniu buniek. To podporí zdravý vývoj a zabráni malformáciám.

Vysoký obsah minerálov a kremičitanov v krmive Shrimps Forever White zabraňuje problémom so vzliekaním a krevety budú mať k dispozícii dostatok minerálov na vyvinutie pevnej škrupiny.

Zloženie a dávkovanie

Vápnik, montmorillonit, sójová múka, rastlinné vedľajšie produkty a bielkoviny, aminokyseliny, makroelementy a minerály s B-komplexom.

Kŕmte približne dvakrát týždenne striedavo s iným krmivom pre krevety v množstve, ktoré dokážu skonzumovať do dvoch hodín.

Veľkosť balenia

10 gramová vzorka krmiva, ktorú zasielame zabalenú v priehľadných opakovane uzatvárateľných obaloch

Dodatočné parametre

Kategória: Vzorky krmív
Veľkosť Balení: 10g Vzorky