Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder 90g

Kód: 201
Neohodnotené
11 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder je špeciálne vyvinutý prášok pre opätovnú mineralizáciu osmótickej, dažďovej, alebo destilovanej vody špeciálne upravený pre chov krevetiek  rodu Neocaridina. Dodáva vode dôležité minerály.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder 90g

Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder je špeciálne vyvinutý prášok pre opätovnú mineralizáciu osmotickej, dažďovej, alebo destilovanej vody špeciálne upravený pre chov krevetiek  rodu Neocaridina.

Výsledkom tejto kombinácie sú optimálne hodnoty vody, čo výrazne zlepšuje chov a zdravie kreviet rodu Neocaridina. Produkt Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder zvyšuje celkovú tvrdosť (° dGH) a uhličitanovú tvrdosť (KH) v pomere ° dGH / KH: 1,0 / 0,5. Taktiež zvyšuje hodnotu pH na 7. Vápnik a magnézium do vody pridáva v ideálnom pomere 3:1, zároveň s týmto produktom do vody pridáte aj pre rastliny veľmi dôležitý draslík (K).

Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder dodáva vode dôležité minerály a stopové prvky potrebné pre zdravie kreviet. Podporuje rast rastlín a regeneráciu mikrobaktérií vo filtri.

Dávkovanie

Pridajte 2 gramy na 10 litrov vody, aby sa hodnota GH upravila na úroveň 6 a KH na úroveň 3 s vodivosťou 400 mikroSiemensov. 90 gramov postačí na 450 litrov (novej) vody.

Obsah: 90 gramov vo forme prášku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: