Shrimps Forever Caridina box

Kód: 117
Akcia
Neohodnotené
25 € –12 %
shrimps forever caridina box
25 € –12 % 22 €
Skladom

V krabici Shrimps Forever Caridina máte všetko, čo potrebujete pre úspešný chov krevetiek rodu Caridina v jednej krabici. Táto škatuľa obsahuje rôzne druhy potravín, minerálov a prísad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Caridina box obsahuje:

Denné krmivo, 20 gramov. Denné krmivo je 100% prírodné krmivo pre krevety s extra vitamínmi. Toto krmivo pre krevety je kompletné a vhodné na každodenné použitie. Denné krmivo obsahuje ďalšie vitamíny a vlákniny pre dobré trávenie a zvýraznenie farieb.

Bioprášok, 20 gramov. Bioprášok je zmesou prospešných baktérií a minerálov, ktoré podporujú rast mikrobaktérií v nových i existujúcich akváriách. (Mladé) krevety jedia tieto mikrobaktérie, ktoré sú rozhodujúcou súčasťou ich stravy.

Probacter, 50 mililitrov. Filtračné baktérie ProBacter obsahujú milióny živých nitrifikačných baktérií, ktoré skracujú dobu spustenia akvária a urýchľujú prirodzenú rovnováhu v akváriu. Tieto filtračné baktérie premieňajú odpad na dusičnany, aby ich mohli rastliny v akváriu absorbovať.

Shrimp trace 50 mililitrov. Shrimp trace obsahuje stopové prvky a minerály, ktoré sa pôvodne nevyskytujú vo vode, ale ktoré krevety v malom množstve potrebujú. Shrimp trace pomáha podporovať mnoho metabolických procesov a produkciu enzýmov.

GH + minerálny prášok, 40 gramov. Minerálny prášok GH + bol špeciálne vyvinutý na remineralizáciu osmóticke, destilovanej, alebo dažďovej vody pre krevety rodu Caridina. Pridaním minerálneho prášku GH + do  vody sa zvýši iba GH bez ovplyvnenia kH a pH. V kombinácii s pôdou znižujúcou pH sa dosahujú ideálne parametre vody pre chov krevetiek Caridina.

S produktom Caridina Box máte všetko, čo potrebujete, a môžete začať s chovom krevetiek Caridina.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: