Shrimps Forever Caridina box

Kód: 117
Akcia
Neohodnotené
25 € –12 %
shrimps forever caridina box
25 € –12 % 22 €
Skladom

V krabici Shrimps Forever Caridina máte všetko, čo potrebujete pre úspešný chov krevetiek rodu Caridina v jednej krabici. Táto škatuľa obsahuje rôzne druhy potravín, minerálov a prísad.

Detailné informácie

Podrobný popis

Caridina box obsahuje:

Denné krmivo, 20 gramov. Denné krmivo je 100% prírodné krmivo pre krevety s extra vitamínmi. Toto krmivo pre krevety je kompletné a vhodné na každodenné použitie. Denné krmivo obsahuje ďalšie vitamíny a vlákniny pre dobré trávenie a zvýraznenie farieb.

Bioprášok, 20 gramov. Bioprášok je zmesou prospešných baktérií a minerálov, ktoré podporujú rast mikrobaktérií v nových i existujúcich akváriách. (Mladé) krevety jedia tieto mikrobaktérie, ktoré sú rozhodujúcou súčasťou ich stravy.

Probacter, 50 mililitrov. Filtračné baktérie ProBacter obsahujú milióny živých nitrifikačných baktérií, ktoré skracujú dobu spustenia akvária a urýchľujú prirodzenú rovnováhu v akváriu. Tieto filtračné baktérie premieňajú odpad na dusičnany, aby ich mohli rastliny v akváriu absorbovať.

Shrimp trace 50 mililitrov. Shrimp trace obsahuje stopové prvky a minerály, ktoré sa pôvodne nevyskytujú vo vode, ale ktoré krevety v malom množstve potrebujú. Shrimp trace pomáha podporovať mnoho metabolických procesov a produkciu enzýmov.

GH + minerálny prášok, 40 gramov. Minerálny prášok GH + bol špeciálne vyvinutý na remineralizáciu osmóticke, destilovanej, alebo dažďovej vody pre krevety rodu Caridina. Pridaním minerálneho prášku GH + do  vody sa zvýši iba GH bez ovplyvnenia kH a pH. V kombinácii s pôdou znižujúcou pH sa dosahujú ideálne parametre vody pre chov krevetiek Caridina.

S produktom Caridina Box máte všetko, čo potrebujete, a môžete začať s chovom krevetiek Caridina.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie