Shrimps Forever Biopowder 50g

Kód: 183
Neohodnotené
12 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Shrimps Forever Biopowder obsahuje zmes dobrých baktérií a minerálov, ktoré podporujú rast mikrobaktérií v nových i existujúcich akváriách. Krevety tieto mikrobaktérie konzumujú a sú dôležitou súčasťou ich stravy.

Vzorka: Shrimps Forever Biopowder 4g (Vzorka)

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Forever Biopowder 50g

Shrimps Forever Biopowder obsahuje zmes dobrých baktérií a minerálov, ktoré podporujú rast mikrobaktérií v nových i existujúcich akváriách. Krevety tieto mikrobaktérie konzumujú a sú dôležitou súčasťou ich stravy. Udržiavanie týchto baktérií zaručuje, že krevety budú mať vždy k dispozícii dostatok prirodzenej potravy.

Počas zábehu sa v akváriu začne tvoriť biela huba, čo sú vlastne vypestované baktérie. Pridaním bioprášku sa taktiež pridávajú dobré nitrifikačné baktérie, ktoré zlepšujú kvalitu vody a napomáhajú k zabehnutie akvária. Shrimps Forever Biopowder okrem toho, že poskytuje dôležitú potravu pre dospelé a najmä mladé krevetky, priespeva aj k zabehnutiu akvária, pretože dodáva baktérie, ktoré premieňajú amoniak na NO2 a NO2 na bezpečné NO3.

Tieto baktérie sa prirodzene vyskytujú vo vode, ale len v malom množstve. Použitie bioprášku zabráni znečisteniu vody, vďaka čomu sa budú krevety cítiť pohodlnejšie, čo podporuje ich zafarbenie a množenie.

Zloženie

Mikrobaktérie, minerály a zrná

Dávkovanie

Pred pridaním vody do nového akvária posypte substrát biopráškom v množstve pol balenia výrobku 100 litrov vody. Krevety pridajte do akvária až po 4 týždňoch. Následne pridávajte každý deň 1 odmerku (súčasť balenia) na 100 litrov vody. 

Obsah: 50 gramov vo forme prášku

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: