Shrimps Affair UGF box 7,5x7,5x9cm

Kód: 6406
Neohodnotené
30 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Súprava Shrimps Affair UGF je škatuľka s rozmermi  7,5x7,5x9 cm (dxšxv), vyrobená výhradne zo silného akrylu. S priloženou nastaviteľnou stúpacou trubkou je celková výška 23,5 až 35,0 centimetrov. 4 rohy súpravy UGF sú vykladané akrylovými rohmi, aby sa do vnútorných okrajov nedostali žiadne nečistoty.

UGF box je špeciálny box, ktorý sa používa v akváriu na vytvorenie kompletného filtra. Krabička sa úplne umiestni do akvária a naplní sa spodnou doskou / stúpacou trubicou (súčasťou balenia), filtračnou špongiou, keramickým materiálom a zeminou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Súprava Shrimps Affair UGF je škatuľka s rozmermi  7,5x7,5x9 cm (dxšxv), vyrobená výhradne zo silného akrylu. S priloženou nastaviteľnou stúpacou trubkou je celková výška 23,5 až 35,0 centimetrov. 4 rohy súpravy UGF sú vykladané akrylovými rohmi, aby sa do vnútorných okrajov nedostali žiadne nečistoty.

UGF box je špeciálny box, ktorý sa používa v akváriu na vytvorenie kompletného filtra. Krabička sa úplne umiestni do akvária a naplní sa spodnou doskou / stúpacou trubicou (súčasťou balenia), filtračnou špongiou, keramickým materiálom a zeminou.

Tento produkt sa používa hlavne v akváriách s pôdou znižujúcou pH. Čiastočným naplnením UGF boxu týmto substrátom sa pH optimálne zníži a udrží stabilné.

Aktívna zemina sa navyše veľmi ľahko vymieňa, pretože už nepokrýva celé dno akvária, ale pôsobí aktívne hlavne v UGF boxe. Výmena pôdy nebola nikdy taká jednoduchá a pH nebolo nikdy také stabilné!

Inštalácia boxu UGF

Spodná doska je vždy umiestnená na dne krabice a stúpacia trubica je vždy umiestnená na spodnej doske. Voda je nasávaná cez vnútro boxu a vháňaná späť do akvária cez stúpaciu trubicu.

Ďalší dizajn boxu UGF je zvyčajne zdola nahor: filtračná pena (hrubá) / filtračný materiál (keramika) a na vrchu naplnená zeminou.

Životnosť aktívnej pôdy

Životnosť aktívnej pôdy sa v jednotlivých akváriu líši. Zemina v UGF boxe sa dá ľahko vymeniť, ale box obsahuje menej zeminy ako na kompletnom dne akvária. V dôsledku toho sa pôda bude musieť každú chvíľu meniť, aby sa pH udržalo nízke a stabilné. Ako často sa to presne musí robiť, závisí od toho, aká voda sa používa (kohútik/osmóza), ako často dochádza k výmene vody atď. Najlepším spôsobom, ako sa uistiť, keď je potrebná výmena, je pravidelné meranie hodnoty pH vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: