Shrimps Affair Setup Powder 100g

Kód: 6747
Neohodnotené
18 €
Skladom

Shrimps Affair Setup Powder zaisťuje rast mikrobaktérií v nových a existujúcich akváriách. Rovnako zaisťuje rast biofilmu pozostávajúceho z baktérií, minerálov, vitamínov, enzýmov a aminokyselín.

Detailné informácie

Podrobný popis

Shrimps Affair Setup Powder zaisťuje rast mikrobaktérií v nových a existujúcich akváriách. Rovnako zaisťuje rast biofilmu pozostávajúceho z baktérií, minerálov, vitamínov, enzýmov a aminokyselín.

Mladé)krevety jedia tieto mikrobaktérie, ktoré sú dôležitou súčasťou potravy. Tým, že sa týmto mikrobaktériám umožní správny rast a udržiavanie, majú krevety vždy k dispozícii dostatok prirodzenej potravy, čo zlepšuje prežitie a mieru rozmnožovania. Mladé krevety jedia tieto mikrobaktérie, ktoré sú dôležitou súčasťou potravy. Tým, že sa týmto mikrobaktériám umožní správny rast a udržiavanie, majú krevety vždy k dispozícii dostatok prirodzenej potravy, čo zlepšuje prežitie a mieru rozmnožovania.

Založenie nového akvária s práškom Shrimps Affair má niekoľko výhod. Počas obdobia cyklovania je viditeľný biely zákal, čo sú vlastne vypestované baktérie. Výsledkom je, že akvárium okamžite začne dobre fungovať s dostatočným množstvom filtračných baktérií, ale čo je dôležitejšie, krevetám sa po pridaní do akvária vždy hneď darí vzhľadom na množstvo potravy.

Keďže Shrimps Affair umožňuje rast prirodzene sa vyskytujúcim mikrobaktériám, nikdy nemôže kontaminovať vodu. Tieto baktérie sú obvykle prítomné aj vo vode, ale len vo veľmi malej miere. Použitím sa voda neznečisťuje a odpadové produkty zostávajú nízke. Vďaka tomu sa krevety budú cítiť pohodlnejšie, čo podporuje sfarbenie a chov.

Dávkovanie

- Pre nové akvárium 1 gram na 10 litrov akváriovej vody ihneď po spustení akvária. 2 zarovnané priložené lyžičky

- Na udržanie biofilmu v existujúcom akváriu týždenne:

1 Ft nádrž (odhad 10 litrov) 1/4  priložené lyžičky - zarovnaná1
1/2 Ft nádrž (odhad 30-40 litrov) 1/2 priloženej lyžičky zarovnaná
2 ft nádrž a viac (50-60 litrov a viac) 1 zarovnaná
lyžička-1 gram zodpovedá dvom zarovnaným lyžičkám - lyžička je súčasťou balenia.
Balenie: 100 gramov vo forme prášku.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: