Shirakura Ebi Dama 80g

Kód: 1024
Tip
1 hodnotenie
Značka: Shirakura
15,40 €
Skladom
  • doplnkové krmivo pre krevetky a raky
  • pre zdravie, vyfarbenie a dobré rozmnožovanie
  • bohaté na vápnik

Detailné informácie

Podrobný popis

Shirakura Ebi Dama je rastlinné doplnkové krmivo pre krevety a raky, bohaté na aminokyseliny, prírodné vitamíny a minerály pre zdravie, rast, vyfarbenie a dobrú reprodukciu.

Krevety sú všežravce a ako také tiež potrebujú živočíšne proteíny, ktoré môžu nájsť aj vo forme prirodzených neviditeľných mikroorganizmov a mikróbov v substráte. Aby sme zabezpečili dostatočné množstvo týchto organizmov, Takayuki Shirakura vyvinul krmivo Chi Ebi, ktoré slúži ako potrava aj pre ne. Títo malí pomocníci tiež odstraňujú nespotrebované jedlo a exkrementy kreviet, ktoré sa dostanú hlbšie do substrátu a tak ho očisťujú. Zo starých zostatkov potravy a výkalov sa môžu tvoriť toxíny, ktoré sú pre krevety smrteľné. Zvlášť mláďatá kreviet reagujú na ne veľmi citlivo. Z tohto dôvodu má krmivo Ebi Dama od Shirakuru veľmi pevnú konzistenciu, aby sa nerozpadlo a jeho zbytky sa nedostávali do hlbších vrstiev substrátu.

Toto krmivo sa odporúča používať aj pri novozaložených akváriách, v ktorých urýchľuje tvorbu dôležitých mikroorganizmov a mikróbov. Obsahuje morské riasy, obilniny, zeleninu, rastlinné vedľajšie produkty a spirulinu.

Odporúčané dávkovanie: Dvakrát denne v množstve, ktoré dokážu živočíchy spotrebovať do 12 hodín. Nespotrebované zostatky krmiva sa odporúča z akvária odstrániť.

Ako krmiť Shirakura Ebi Dama Special? 

Kŕmte malým množstvom 2x denne. Aj napriek tomu, že Ebi Dama Special takmer neznečisťuje vodu, aj tak kŕmte striedmo a zvyšky krmiva odstraňujte. Po otvorení skladujte na chladnom mieste.

Zloženie:

Morské riasy, obilie, zelenina, vedľajšie rastlinné produkty, Spirulina.

Analytické zložky:

30,8% hrubého proteínu, 3,9% hrubého tuku, 12,2% hrubej vlákniny, 19,5% hrubého popola, 7% vlhkosti.

Hmotnosť: 30 gramov

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: