SaltyShrimp Sulawesi Mineral 8,5 230g

Kód: 1249
Neohodnotené
Značka: SaltyShrimp
19 €
Skladom

Sulawesi Mineral 8,5 je ľahko rozpustný variant rady Sulawesi minerálov s pH približne 8,5 a používa sa pri výmene vody pre zvýšenie tvrdosti osmotickej, dažďovej, destilovanej či inej mäkkej vody.

Detailné informácie

Podrobný popis

SaltyShrimp Sulawesi Mineral 8,5

Sulawesi Mineral 8,5 je ľahko rozpustný variant rady Sulawesi minerálov s pH približne 8,5 a používa sa pri výmene vody pre zvýšenie tvrdosti osmotickej, dažďovej, či inej mäkkej vody. Obsahuje všetky potrebné minerály a stopové prvky pre zdravie, vitalitu, vyfarbenie, úspešný chov a odchov  známych druhov kreviet z regiónu Sulawesi napr. Caridina Dennerle. Podporuje regeneráciu mikrobiálnych biofiltrov a znižuje riziko výskytu nebezpečných choroboplodných zárodkov. Zvyšuje uhličitanovú tvrdosť a celkovú tvrdosť vo vzťahu KH / ° dH = 0,78 / 1,0.

Pokyny
Prášok rozmiešajte v menšom množstve vody mimo akvária. Rozpúšťa sa veľmi rýchlo a do pár sekúnd je voda pripravená na použitie. Nerozpustené čiastočky tiež vylejte do akvária. Dózu nenechávajte otvorenú.

Dávkovanie
Tvrdosť vody z osmózy, dažďovej či demineralizovanej vody zvýšite jednou odmerkou (cca 3 g) na 20 litrov vody o asi 7 ° dH a vodivosť asi o 220 +/- 40 mikrosiemensov. Odmerka je priložená k baleniu.

Dostupné veľkosti balenia
100 g (stačí na cca 733 l akváriovej vody)
230 g (dostatočné pre približne 1.660 l vody)
800 g (dostatočné pre približne 6660 l vody)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: