Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Tiger Original 85g

Kód: 5246
1 hodnotenie
Značka: Prism
13 €
Skladom

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Tiger Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH, KH mierne PH a TDS vody. A je určená pre Tigrie krevety.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Tiger Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH, KH mierne PH a TDS vody. A je určená pre Tigrie krevety.

Zloženie: 47,1 % chloridu; 19,0 % vápnika; 18,9 % síranu; 4,0 % draslíka; 4,9 % horčíka; 6,9 % bikarbonátu; 3,1 % sodíka; 0,9 % uhličitanu; 0,06 % stopových prvkov.

Informácie o produkte: Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Tiger Original obsahuje všetky dôležité minerály a stopové prvky pre vysokú vitalitu a výborné rozmnožovanie kreviet, krabov a slimákov. Podporuje rast rastlín a mikrobiálnu regeneráciu v organických filtračných substrátoch.

Použitie: Produkt rozpustite mimo akvária. Odporúčame použiť osmózu alebo inú vodu s nízkym obsahom iónov. Soľ vždy miešajte do vody, nikdy nie naopak, pretože môže dôjsť k zrážaniu. Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Tiger Original sa výborne rozpúšťa a nezanecháva zvyšky.

Účinky: zvyšuje celkovú tvrdosť vody GH, KH mierne PH a TDS vody. . Neobsahuje dusičnany a fosforečnany. Obsahuje všetky dôležité a potrebné stopové prvky a minerály. Veľmi rýchla a bezzvyšková rozpustnosť. Má spomaľovací účinok na rast rias. Robí vodu krištáľovo čistou.

Dávkovanie: 1,8 g na 10 litrov deionizovanej vody zvyšuje celkovú tvrdosť o cca. 6°dGH a vodivosť cca. 300 µS/cm. Soľná zmes je veľmi vysoko hygroskopická, čo môže výrazne znížiť kvalitu soli, preto ju ihneď po použití uzavrite.

Kvalitný produkt vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: