Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Sula Original 250g

Kód: 5251
1 hodnotenie
Značka: Prism
24 €
Skladom

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Sula Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH, KH, PH a TDS vody. A je primárne určená pre krevety rodu Sulawesi. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Sula Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH, KH, PH a TDS vody. A je primárne určená pre krevety rodu Sulawesi. 

Zloženie: 32,5 % chloridu; 6,4 % vápnika; 20,8 % síranu; 4,0 % draslíka; 12,8 % horčíka; 16,8 % bikarbonátu; 7,0 % sodíka; 2,9 % uhličitanu; 0,05 % stopových prvkov.

Informácie o produkte: Shrimp Minerals GH/KH+ Sula Original obsahuje všetky dôležité minerály a stopové prvky pre vysokú vitalitu a rýchlosť rozmnožovania, špeciálne prispôsobené pre trpasličie krevety Sulawesi. Pomer vápnik/horčík v tejto minerálnej zmesi je prispôsobený formatívnej chémii horčíka v jazerách Sulawesi. Podporuje mikrobiálnu regeneráciu v organických filtračných substrátoch. Pre chov citlivejších kreviet Lake Towuti odporúčame Shrimp Minerals Sula Rock Flour.

Použitie: Produkt rozpustite mimo akvária. Odporúčame použiť osmózu alebo inú vodu s nízkym obsahom iónov. Soľ vždy miešajte do vody, nikdy nie naopak, pretože môže dôjsť k zrážaniu. Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Sula Original sa výborne rozpúšťa a nezanecháva zvyšky.

Účinky: zvyšuje celkovú tvrdosť vody GH, KH mierne PH a TDS vody. . Neobsahuje dusičnany a fosforečnany. Obsahuje všetky dôležité a potrebné stopové prvky a minerály. Veľmi rýchla a bezzvyšková rozpustnosť. Má spomaľovací účinok na rast rias. Robí vodu krištáľovo čistou.

Dávkovanie: 2,3 g v 10 litroch deionizovanej vody zvyšuje celkovú tvrdosť o cca. 6°dGH a vodivosť cca. 270 µS/cm • Pripravte si náhradnú vodu mimo akvária, pridajte do akvária nerozpustené zložky • Zmes soli je veľmi vysoko hygroskopická, čo môže výrazne znížiť kvalitu soli, preto ju ihneď po použití uzavrite.

Kvalitný produkt vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: