Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original 85g

Kód: 5248
1 hodnotenie
Značka: Prism
13 €
Skladom

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH, KH mierne PH a TDS vody. A je primárne určená pre krevety rodu Neocaridina.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH, KH mierne PH a TDS vody. A je primárne určená pre krevety rodu Neocaridina.

Zloženie: 46,8 % chloridu; 16,7 % vápnika; 16,5 % síranu; 3,8 % draslíka; 5,5 % horčíka; 10,9 % bikarbonátu; 4,9 % sodíka; 1,5 % uhličitanu; 0,06 % stopových prvkov.

Informácie o produkte: Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original obsahuje všetky dôležité minerály a stopové prvky pre vysokú vitalitu a výborné rozmnožovanie kreviet, krabov a slimákov. Podporuje rast rastlín a mikrobiálnu regeneráciu v organických filtračných substrátoch.

Použitie: Produkt rozpustite mimo akvária. Odporúčame použiť osmózu alebo inú vodu s nízkym obsahom iónov. Soľ vždy miešajte do vody, nikdy nie naopak, pretože môže dôjsť k zrážaniu. Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original sa výborne rozpúšťa a nezanecháva zvyšky.

Účinky: zvyšuje celkovú tvrdosť vody GH, KH mierne PH a TDS vody. . Neobsahuje dusičnany a fosforečnany. Obsahuje všetky dôležité a potrebné stopové prvky a minerály. Veľmi rýchla a bezzvyšková rozpustnosť. Má spomaľovací účinok na rast rias. Robí vodu krištáľovo čistou.

Dávkovanie: 2g na 10 litrov deionizovanej vody zvyšuje celkovú tvrdosť o cca. 6°dGH a vodivosť cca. 300 µS/cm. Soľná zmes je veľmi vysoko hygroskopická, čo môže výrazne znížiť kvalitu soli, preto ju ihneď po použití uzavrite.

Kvalitný produkt vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie