Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original 220g

Kód: 5249
1 hodnotenie
Značka: Prism
24 €
Skladom

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH, KH mierne PH a TDS vody. A je primárne určená pre krevety rodu Neocaridina.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH, KH mierne PH a TDS vody. A je primárne určená pre krevety rodu Neocaridina.

Zloženie: 46,8 % chloridu; 16,7 % vápnika; 16,5 % síranu; 3,8 % draslíka; 5,5 % horčíka; 10,9 % bikarbonátu; 4,9 % sodíka; 1,5 % uhličitanu; 0,06 % stopových prvkov.

Informácie o produkte: Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original obsahuje všetky dôležité minerály a stopové prvky pre vysokú vitalitu a výborné rozmnožovanie kreviet, krabov a slimákov. Podporuje rast rastlín a mikrobiálnu regeneráciu v organických filtračných substrátoch.

Použitie: Produkt rozpustite mimo akvária. Odporúčame použiť osmózu alebo inú vodu s nízkym obsahom iónov. Soľ vždy miešajte do vody, nikdy nie naopak, pretože môže dôjsť k zrážaniu. Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original sa výborne rozpúšťa a nezanecháva zvyšky.

Účinky: zvyšuje celkovú tvrdosť vody GH, KH mierne PH a TDS vody. . Neobsahuje dusičnany a fosforečnany. Obsahuje všetky dôležité a potrebné stopové prvky a minerály. Veľmi rýchla a bezzvyšková rozpustnosť. Má spomaľovací účinok na rast rias. Robí vodu krištáľovo čistou.

Dávkovanie: 2g na 10 litrov deionizovanej vody zvyšuje celkovú tvrdosť o cca. 6°dGH a vodivosť cca. 300 µS/cm. Soľná zmes je veľmi vysoko hygroskopická, čo môže výrazne znížiť kvalitu soli, preto ju ihneď po použití uzavrite.

Kvalitný produkt vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: