Prism Shrimp Minerals - GH+ Bee Original 250g

Kód: 5245
Neohodnotené
Značka: Prism
24 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Prism Shrimp Minerals - GH+ Bee Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH a TDS vody, ale nemení KH a PH vody. A je určená najmä pre Bee krevety.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prism Shrimp Minerals - GH+ Bee Original je remineralizačná soľ, ktorá dvíha GH a TDS vody, ale nemení KH a PH vody. A je určená najmä pre Bee krevety.

Zloženie: 44,8% chlorid; 22,5 % vápnika; 22,4 % síranu; 4,4 % draslíka; 3,5 % horčíka; 0,9 % bikarbonát (SBV); 0,3 % sodíka; 0,06 % stopových prvkov.

Informácie o produkte: Shrimp Minerals GH+ Original obsahuje všetky dôležité minerály a stopové prvky pre vysokú vitalitu a výborné rozmnožovanie kreviet, krabov a slimákov. Podporuje rast rastlín a mikrobiálnu regeneráciu v organických filtračných substrátoch.

Použitie: Produkt rozpustite mimo akvária. Odporúčame použiť osmózu alebo inú vodu s nízkym obsahom iónov. Soľ vždy miešajte do vody, nikdy nie naopak, pretože môže dôjsť k zrážaniu. Shrimp Mineral GH+ sa výborne rozpúšťa a nezanecháva zvyšky.

Účinky: zvyšuje celkovú tvrdosť vody GH. Neobsahuje dusičnany a fosforečnany. Obsahuje všetky dôležité a potrebné stopové prvky a minerály. Veľmi rýchla a bezzvyšková rozpustnosť. Nemení hodnotu pH. Má spomaľovací účinok Vplyv na rast rias. Robí vodu krištáľovo čistou.

Dávkovanie: 1,35 g na 10 litrov deionizovanej vody zvyšuje celkovú tvrdosť o 5-6°dGH a vodivosť o cca. 200 µS/cm. Pripravte náhradnú vodu mimo akvária, Soľná zmes je veľmi vysoko hygroskopická, čo môže výrazne znížiť kvalitu soli, preto ju ihneď po použití uzavrite.

 

Kvalitný produkt vyvinutý a vyrobený v Nemecku.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: