Prism Aqua Humic - TE+ Original 150g

Kód: 5261
1 hodnotenie
Značka: Prism
35 €
Skladom

VYSOKO ÚČINNÝ HUMINOVÝ KONCENTRÁT SO STOPOVÝMI PRVKAMI (TE = STOPOVÉ PRVKY) PRE VODNÉ SYSTÉMY. AquaHumic TE+ Powder obsahuje zmes humínových látok a kyselín, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Detailné informácie

Podrobný popis

VYSOKO ÚČINNÝ HUMINOVÝ KONCENTRÁT SO STOPOVÝMI PRVKAMI (TE = STOPOVÉ PRVKY) PRE VODNÉ SYSTÉMY. AquaHumic TE+ Powder obsahuje zmes humínových látok a kyselín, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Špecifikácia: cca. 74,4 % ľudí; približne. 55-60% humínových kyselín; približne. 35 % bioaktívnych humínových kyselín; približne 12-18 % fulvokyselín; asi 4,9 % draslíka; asi 3,2 % síranov; asi 2,4 % sodíka; asi 1,2 % hydroxid sodný; asi 0,3 % železa; približne. 0,08 % stopových prvkov; COC asi 575 meq/100 g.

Informácie o produkte: AquaHumic TE+ Powder obsahuje zmes humínových látok a kyselín, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Odporúčané použitie: Prísada do akejkoľvek akváriovej vody • stabilizácia hodnoty pH mäkkej vody bez uhličitanovej tvrdosti • Pre akváriové ryby, obojživelníky a bezstavovce • Pri použití UV sterilizácie • Obsiahnuté komponenty, ktoré sú vysoko hygroskopické, takže plechovka by sa mala po vybratí rýchlo opäť uzavrieť.

Pozitívny účinok: Predlžuje životnosť akvárií • Znižuje stresové situácie spôsobené vysokou hustotou zarybnenia, prepravou, novým zarybnením alebo vysokou teplotou vody • Neutralizuje organické toxíny, nepríjemné pachy a vplyv cudzích hormónov • Prírodné triesloviny a humínové kyseliny podporujú pohodu a odolnosť • Mení svetelné spektrum v neprospech rias • Obsahuje účinné zložky na prevenciu infekčných ochorení.

Dávkovanie: Spočiatku do cca. 1g na 50 litrov a týždenne do cca. 1 g na 100 litrov systémovej vody. Najprv uvoľnite AquaHumic TE+ v náhradnej nádrži na vodu. Obohatenú vodu je možné ihneď naliať do akvária spolu s nerozpustenými zložkami. Sfarbenie vody je úplne neškodné pre živočíchy a rastliny. AquaHum TE+ je ľahko rozpustný vo vode a voda dočasne zhnedne a zakalí, čo sa rýchlo zmení na krištáľovo čistú vodu.


Kvalitný produkt vyvinutý a vyrobený v Nemecku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie