Prism Aqua Humic - TE+ Original 150g

Kód: 5261
1 hodnotenie
Značka: Prism
35 €
Skladom

VYSOKO ÚČINNÝ HUMINOVÝ KONCENTRÁT SO STOPOVÝMI PRVKAMI (TE = STOPOVÉ PRVKY) PRE VODNÉ SYSTÉMY. AquaHumic TE+ Powder obsahuje zmes humínových látok a kyselín, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Detailné informácie

Podrobný popis

VYSOKO ÚČINNÝ HUMINOVÝ KONCENTRÁT SO STOPOVÝMI PRVKAMI (TE = STOPOVÉ PRVKY) PRE VODNÉ SYSTÉMY. AquaHumic TE+ Powder obsahuje zmes humínových látok a kyselín, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Špecifikácia: cca. 74,4 % ľudí; približne. 55-60% humínových kyselín; približne. 35 % bioaktívnych humínových kyselín; približne 12-18 % fulvokyselín; asi 4,9 % draslíka; asi 3,2 % síranov; asi 2,4 % sodíka; asi 1,2 % hydroxid sodný; asi 0,3 % železa; približne. 0,08 % stopových prvkov; COC asi 575 meq/100 g.

Informácie o produkte: AquaHumic TE+ Powder obsahuje zmes humínových látok a kyselín, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Odporúčané použitie: Prísada do akejkoľvek akváriovej vody • stabilizácia hodnoty pH mäkkej vody bez uhličitanovej tvrdosti • Pre akváriové ryby, obojživelníky a bezstavovce • Pri použití UV sterilizácie • Obsiahnuté komponenty, ktoré sú vysoko hygroskopické, takže plechovka by sa mala po vybratí rýchlo opäť uzavrieť.

Pozitívny účinok: Predlžuje životnosť akvárií • Znižuje stresové situácie spôsobené vysokou hustotou zarybnenia, prepravou, novým zarybnením alebo vysokou teplotou vody • Neutralizuje organické toxíny, nepríjemné pachy a vplyv cudzích hormónov • Prírodné triesloviny a humínové kyseliny podporujú pohodu a odolnosť • Mení svetelné spektrum v neprospech rias • Obsahuje účinné zložky na prevenciu infekčných ochorení.

Dávkovanie: Spočiatku do cca. 1g na 50 litrov a týždenne do cca. 1 g na 100 litrov systémovej vody. Najprv uvoľnite AquaHumic TE+ v náhradnej nádrži na vodu. Obohatenú vodu je možné ihneď naliať do akvária spolu s nerozpustenými zložkami. Sfarbenie vody je úplne neškodné pre živočíchy a rastliny. AquaHum TE+ je ľahko rozpustný vo vode a voda dočasne zhnedne a zakalí, čo sa rýchlo zmení na krištáľovo čistú vodu.


Kvalitný produkt vyvinutý a vyrobený v Nemecku

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: