NatureHolic YoungFeed - Krmivo pre Odchovy 4g (Vozrka)

Kód: 3658
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
2 €
Skladom

NatureHolic Youngfeed je perfektné štartovacie krmivo pre mladé rybky a pre larvy všetkých okrasných rýb v akváriu. Cenné prísady v tomto práškovom krmive zaisťujú zdravý rast, vývin skvelých farieb a dobrý imunitný systém. Špeciálne vyvinuté komplexy účinných látok NatureHolic poskytujú mladým rybkám všetko, čo potrebujú. Pri odchovnom krmive NatureHolic sa dbalo aj na mäkký charakter čiastočiek potravy, aby ani tí najmenší neboli vystavení riziku poranenia tvrdými zrnkami potravy.

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic Youngfeed je zdravé, mikrojemne mleté krmivo pre odchov mladých rýb všetkých druhov okrasných rýb. Jemné práškové krmivo obsahuje starostlivo vybrané bylinky a bylinné oleje ako prísady pre zdravý rast, ktoré zároveň môžu zvýšiť odolnosť rybieho poteru. Toto práškové krmivo je atraktívne pre mladé ryby svojou dobrou chuťou a jemnou mäkkou konzistenciou. 

Veľmi ľahko stráviteľné krmivo NatureHolic Youngfeed pomaly klesá ku dnu a dáva tak rybím larvám dostatok času na kŕmenie. Kvalitné krmivo nezakaľuje vodu a nerozpadáva sa.

Živiny sú vyvážené a pripravené tak, aby boli ľahko stráviteľné, takže ryby nevylučujú veľa živín výkalmi. Tým sa zabráni zakaleniu vody v dôsledku prebytočných živín vo vode v akváriu.

Špeciálne inovácie NatureHolic

Komplex NH Immun + špeciálne vyvinutý pre krmivo NatureHolic Chichfeed. je založený na rastlinných látkach a látkach s prebiotickým účinkom, ktoré dokážu posilniť imunitný systém okrasných rýb v akváriu. Najmä výťažky z cesnaku pôsobia na posilnenie imunity a chránia aj pred parazitmi.

Vysokoúčinná prísada NH Color + ktorá sa spolieha na 5 rôznych zosilňovačov farieb: beta-karotén, luteín, zeaxantín, lykopén a astaxantín. Karotenoidy prispievajú k dobrému vývoju farby a môžu dokonca posilniť imunitný systém a podporovať rozmnožovanie akváriových rýb.

Komplex NH Energy +, tvorený špeciálnymi aminokyselinami a ich derivátmi, prispieva s L-karnitínom alebo kyselinou gama-aminomaslovou k výraznému zlepšeniu kondície, ako aj lepšiemu a zdravšiemu rastu akváriových rýb. Tieto pozitívne účinky sa už oddávna využívajú v akvakultúre a teraz ich nájdeme aj u okrasných rýb v akváriu.

Komplex NH Fulvin + obsahuje humínovú látku fulvic acid alebo fulvic acid. Okrem transportu vitamínov, stopových prvkov a minerálov dokážu fulvíny tiež viazať škodliviny a brzdiť rast baktérií, čo má pozitívny vplyv na zdravé trávenie a silný imunitný systém. Očakávaná dĺžka života rýb sa môže zvýšiť, pretože môžu lepšie absorbovať živiny.

Zloženie

múčka, pšenica, sójová múčka, kukurica, pivovarské kvasnice, hmyzí proteín, ryža, lososový olej, zmes liečivých bylín, múčka z kalamárov, krill, raž, ovos, kel, krevetová múčka, hrášok, bylinné oleje, prebiotiká, probiotiká

Výživové doplnky na kg krmiva

Vitamíny: A (3a672a) 33000 IU, C (3a300) 240 mg, D3 (3a671) 2400 IU; s farbivami; Stopové prvky: Fe (3b103) 39 mg, Mn (3b502) 51 mg, Zn (3b603) 49 mg; s antioxidantmi

Analytické zloženie

bielkoviny 47 %, obsah tuku 8,5 %, anorganické látky 8 %, hrubá vláknina 2,1 % Prídavné látky na kg: Vitamíny: A (3a672a) 33000 IU, C (3a300) 240 mg, D3 (3a671) 2400 IU; s farbivami; Stopové prvky: Fe (3b103) 39 mg, Mn (3b502) 51 mg, Zn (3b603) 49 mg; s antioxidantmi

Dávkovanie

Kŕmte dvakrát až trikrát denne malé množstvo, ktoré mladé ryby zjedia v priebehu niekoľkých minút.

Balenie

4g

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: