NatureHolic PurZeolith 30g

Kód: 5480
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
13 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

NatureHolic PurZeolith je kondicionér vody v akváriu, ktorý využíva čistú silu prírody. NatureHolic PurZeolith pozostáva zo 100% jemne mletého zeolitového prášku a je bez nežiaducich látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic PurZeolith je kondicionér vody v akváriu, ktorý využíva čistú silu prírody. NatureHolic PurZeolith pozostáva zo 100% jemne mletého zeolitového prášku a je bez nežiaducich látok.

Hlavné vlastnosti

  • Zeolit ​​je vynikajúci iónomenič a odstraňuje z akváriovej vody toxické a nežiaduce látky: ťažké kovy, pesticídy, chlór, amónium/amoniak a mnohé ďalšie škodliviny NatureHolic PurZeolith bol vyvinutý v jednom z najväčších akváriových zariadení pre bezstavovce v Nemecku. Je bezpečný pre ryby a bezstavovce a absolútne sa osvedčil pri každodennom používaní.
  • Fyzikálne a teda úplne prirodzeným spôsobom viaže meď, striebro a iné ťažké kovy, odstraňuje chlór a zvyšky liekov z akváriovej vody a tiež amoniak / čpavok. Tým sú nečistoty z akváriovej vody úplne a účinne odstránené. Po počiatočnom zákale spôsobenom práškovým prípravkom na úpravu vody sa voda v akváriu rýchlo opäť stáva krištáľovo čistou a transparentnou.
  • Ryby a bezstavovce v akváriu sa cítia viditeľne lepšie v prostredí s nízkym znečistením a prejavujú to živším správaním, väčšou vitalitou, lepšou reprodukciou a krásnymi farbami.
  • Odstránením škodlivín z akváriovej vody môže NatureHolic ZeolitePur zlepšiť celkovú pohodu obyvateľov akvária, čím výrazne prispieva k ich zdraviu a znižuje nezdravý stres.

Dávkovanie

Dávkujte 0,05-0,1 g (pol dávkovacej lyžičky alebo malá štipka) NatureHolic PurZeolite na 10 litrov akváriovej vody. Prášok je rozprášený na vodnú hladinu a následne filtračným prúdom rovnomerne distribuovaný v akváriu.

Ak je čerstvá voda upravená prípravkom na úpravu vody NatureHolic PurZeolite, pridajte práve uvedenú dávku do nádoby s čerstvou vodou, krátko premiešajte a nechajte vodu usadiť. Zeolitový prášok sa usadí ako sediment. Tento sediment s naviazanými škodlivinami sa samozrejme nepridáva do akvária pri výmene vody.

Účinok NatureHolic PurZeolith sa dostaví okamžite. Z tohto dôvodu je vhodný ako núdzový prostriedok v prípade akútnej otravy. V prípade otravy odporúčame použiť dvojnásobné dávkovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Veľkosť Balení: Celé Balenia
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: