NatureHolic PurZeolith 30g

Kód: 5480
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
13 €
Skladom

NatureHolic PurZeolith je kondicionér vody v akváriu, ktorý využíva čistú silu prírody. NatureHolic PurZeolith pozostáva zo 100% jemne mletého zeolitového prášku a je bez nežiaducich látok.

Detailné informácie

Podrobný popis

NatureHolic PurZeolith je kondicionér vody v akváriu, ktorý využíva čistú silu prírody. NatureHolic PurZeolith pozostáva zo 100% jemne mletého zeolitového prášku a je bez nežiaducich látok.

Hlavné vlastnosti

  • Zeolit ​​je vynikajúci iónomenič a odstraňuje z akváriovej vody toxické a nežiaduce látky: ťažké kovy, pesticídy, chlór, amónium/amoniak a mnohé ďalšie škodliviny NatureHolic PurZeolith bol vyvinutý v jednom z najväčších akváriových zariadení pre bezstavovce v Nemecku. Je bezpečný pre ryby a bezstavovce a absolútne sa osvedčil pri každodennom používaní.
  • Fyzikálne a teda úplne prirodzeným spôsobom viaže meď, striebro a iné ťažké kovy, odstraňuje chlór a zvyšky liekov z akváriovej vody a tiež amoniak / čpavok. Tým sú nečistoty z akváriovej vody úplne a účinne odstránené. Po počiatočnom zákale spôsobenom práškovým prípravkom na úpravu vody sa voda v akváriu rýchlo opäť stáva krištáľovo čistou a transparentnou.
  • Ryby a bezstavovce v akváriu sa cítia viditeľne lepšie v prostredí s nízkym znečistením a prejavujú to živším správaním, väčšou vitalitou, lepšou reprodukciou a krásnymi farbami.
  • Odstránením škodlivín z akváriovej vody môže NatureHolic ZeolitePur zlepšiť celkovú pohodu obyvateľov akvária, čím výrazne prispieva k ich zdraviu a znižuje nezdravý stres.

Dávkovanie

Dávkujte 0,05-0,1 g (pol dávkovacej lyžičky alebo malá štipka) NatureHolic PurZeolite na 10 litrov akváriovej vody. Prášok je rozprášený na vodnú hladinu a následne filtračným prúdom rovnomerne distribuovaný v akváriu.

Ak je čerstvá voda upravená prípravkom na úpravu vody NatureHolic PurZeolite, pridajte práve uvedenú dávku do nádoby s čerstvou vodou, krátko premiešajte a nechajte vodu usadiť. Zeolitový prášok sa usadí ako sediment. Tento sediment s naviazanými škodlivinami sa samozrejme nepridáva do akvária pri výmene vody.

Účinok NatureHolic PurZeolith sa dostaví okamžite. Z tohto dôvodu je vhodný ako núdzový prostriedok v prípade akútnej otravy. V prípade otravy odporúčame použiť dvojnásobné dávkovanie.

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie