NatureHolic Nanofeed - Krmivo pre malé rybky 4g (Vzorka)

Kód: 3667
1 hodnotenie
Značka: NatureHolic
2 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Nanokrmivo NatureHolic Nanofeed pre malé okrasné rybk je určené pre dobrý rast  so špeciálnymi komplexmi účinných látok NatureHolic pre zdravie a pohodu. Zvláštnosťou je jemná konzistencia krmiva, ktorá vyhovuje prirodzenému spôsobu prijímania potravy nano rybkami.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jemnozrnné krmivo NatureHolic Nanofeed je vhodné pre všetky mikroryby a nanoryby a je vhodné aj ako odchovné krmivo pre väčšie plôdiky. Nanofeed je veľmi bohatý na rast podporujúce nukleotidy, aminokyseliny, peptidy a vysokokvalitné oleje. Formát granúl 0,2 mm dokážu výborne vstrebať všetky drobné druhy rýb ako aj poter od 4. týždňa života.

Profesionálne krmivo NatureHolic Nanofeed je základným krmivom pre všetky malé akváriové rybičky. Toto mini krmivo pre ryby a odchov je jemný mäkký granulát, ktorý vďaka svojej jemnosti pripomína konzistenciu malých kôrovcov a lariev hmyzu a chráni citlivé tlamy nano rýb a plôdika pred mikroúrazmi.

Živiny sú v krmive vyvážené a pripravené tak, aby boli ľahko stráviteľné, takže ryby nevylučujú veľa živín výkalmi. Tým sa zabráni zakaleniu vody v dôsledku prebytočných živín vo vode v akváriu.

Špeciálne inovácie NatureHolic

Komplex NH Immun + špeciálne vyvinutý pre krmivo NatureHolic Chichfeed. je založený na rastlinných látkach a látkach s prebiotickým účinkom, ktoré dokážu posilniť imunitný systém okrasných rýb v akváriu. Najmä výťažky z cesnaku pôsobia na posilnenie imunity a chránia aj pred parazitmi.

Vysokoúčinná prísada NH Color + ktorá sa spolieha na 5 rôznych zosilňovačov farieb: beta-karotén, luteín, zeaxantín, lykopén a astaxantín. Karotenoidy prispievajú k dobrému vývoju farby a môžu dokonca posilniť imunitný systém a podporovať rozmnožovanie akváriových rýb.

Komplex NH Energy +, tvorený špeciálnymi aminokyselinami a ich derivátmi, prispieva s L-karnitínom alebo kyselinou gama-aminomaslovou k výraznému zlepšeniu kondície, ako aj lepšiemu a zdravšiemu rastu akváriových rýb. Tieto pozitívne účinky sa už oddávna využívajú v akvakultúre a teraz ich nájdeme aj u okrasných rýb v akváriu.

Komplex NH Fulvin + obsahuje humínovú látku fulvic acid alebo fulvic acid. Okrem transportu vitamínov, stopových prvkov a minerálov dokážu fulvíny tiež viazať škodliviny a brzdiť rast baktérií, čo má pozitívny vplyv na zdravé trávenie a silný imunitný systém. Očakávaná dĺžka života rýb sa môže zvýšiť, pretože môžu lepšie absorbovať živiny.

Zloženie

rybia múčka, rastlinné bielkovinové extrakty, rybí olej (zdroj Omega 3), vedľajšie rastlinné produkty, rybí tuk (zdroj Omega 3), beta-glukány
Analytické zložky: hrubý proteín 55%, hrubý tuk 17%, hrubý popol 9%, hrubá vláknina 1%

Výživové doplnky na 1 kg krmiva

Vitamíny : vitamín A 25 000 mj, vitamín D 2 200 mj, vitamín E 400 mg, vitamín C 1 000 mg/kg

Analytické zloženie

hrubý proteín 43%, hrubý tuk 13%, hrubý popol 7%, hrubá vláknina 1% 

Dávkovanie

Kŕmte niekoľkokrát denne malým množstvom, ktoré ryby zjedia do niekoľkých minút. Je lepšie kŕmiť niekoľkokrát denne a v menšom množstve.

Balenie

4g

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: 4g Vzorky
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: