NatureHolic Mineralfeed - Minerálne krmivo 4g (Vzorka)

Kód: 3646
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
2 €
Skladom

Natureholic Mineralfeed je vysoko kvalitný, organicky hodnotný doplnok krmiva pre krevety, kraby a slimáky. Obsahuje špeciálnu zmes okamžite biologicky dostupných organických minerálnych zlúčenín a neobsahuje podradnú rybiu múčku. Namiesto toho obsahuje kvalitnú hmyziu múčku. Natureholic Mineralfeed poskytuje všetky dôležité minerály a stopové prvky, ktoré podporujú proces zvliekania a tiež podporujú rast, produkciu vajec, kvalitu vajec, krvotvorbu a imunitný systém krevetiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krevety, raky a kraby potrebujú minerály a stopové prvky, aby si vybudovali nový pancier a mohli bez poškodenia prejsť procesom zvliekania. Minerály a stopové prvky sú tiež nevyhnutné pre rast, produkciu a kvalitu vajec, krvotvorbu a dobre fungujúci imunitný systém a ich význam nemožno preceňovať. Preto má zmysel kŕmiť krevetky prípravkom Natureholic Mineralfeed dvakrát až trikrát týždenne cielene s minerálmi a kvalitnými bielkovinami.

Nielen krevety, raky a kraby sú odkázané na pravidelný prísun minerálov, aj slimáky potrebujú minerály a stopové prvky pre svoj metabolizmus, svoj imunitný systém, tvorbu vajíčok a najmä pre stavbu ulity, ktoré - na rozdiel od kreviet - nielen potrebujú. z krmiva, ale aj z vody. 

Šetrný proces lisovania za studena, ktorý je použitý pri výrobe krmiva, chráni živiny a minerály a takmer úplne ich zachováva vo výrobnom procese. !

Zatiaľ čo konkurenčné produkty sú často zložené výlučne z anorganických minerálnych zmesí, NatureHolic Mineralfeed obsahuje iba organické minerály. Tie dokáže organizmus priamo vstrebať a využiť, a preto sú okamžite dostupné. Natureholic Mineralfeed obsahuje vyváženú zmes vitamínov, minerálov a stopových prvkov, ktoré dodajú krevetám všetko, čo potrebujú.

Hmyz a kôrovce obsiahnuté v tomto krmive zaisťujú nielen vysokú úroveň prijatia, ale poskytujú aj nutrične hodnotné bielkoviny a hormón ekdyzónu, ako aj dôležitý cholesterol, ktorý krevety potrebujú na bezproblémovú výmenu panciera.

Zloženie

vedľajšie rastlinné produkty, minerálne látky, hmyz (10%), mäkkýše a kôrovce, obilniny, zelenina, rastlinné bielkovinové extrakty, spirulina, kel, lososový olej, kvasnice

Výživové doplnky na kg krmiva

Vitamín A (3a672a) 8249 IU, vitamín C (3a300) 62 mg, vitamín D3 (3a671) 618 IU, Fe (3b103) 10 mg, Mn (3b602) 13 mg, Zn (3b603) 12 mg

Analytické zloženie

Hrubý proteín 14,5 %, hrubý tuk 3,7 %, hrubá vláknina 1,4 %, hrubý popol 21,0 %

Dávkovanie

Kŕmte 2-3 krát týždenne toľko, koľko zvieratá dokážu prijať za pár minút. Kŕmte striedmo, 5 mm podložka zvyčajne postačuje pre 15-25 kreviet.

Balenie

4 gramy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: