NatureHolic Chichfeed - Krmivo pre Cichlidy 4g (Vzorka)

Kód: 3652
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
2 €
Skladom

NatureHolic Cichfeed je skvelé základné krmivo pre všetky mäsožravé okrasné ryby a najmä pre mäsožravé cichlidy v akváriu, ktoré dokonale spĺňa ich nároky na zloženie krmiva. Toto krmivo je vhodné aj pre väčšie cichlidy. Vďaka svojej jemnej textúre sú perličky z NatureHolic Cichfeed šetrné k ústam a ryby ich môžu ľahko zjesť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krmivo NatureHolic Chichfeed má zrnitosť 1,5 mm a je preto vhodné aj pre väčšie ryby. NH Cichfeed je mäkký granulát pre prevažne mäsožravé ryby. Má rovnakú konzistenciu ako malé kôrovce a larvy hmyzu, ktoré ryby prirodzene jedia, a mäkké granule chránia rybiu tlamu pred mikroúrazmi, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku tvrdých granúl potravy.

Keďže malé kôrovce sú v prírode uprednostňovanými krmivom cichlíd, v krmive NatureHolic Cichfeed je vysoko kvalitný arktický krill. Okrem cenného omega3 rybieho oleja, poskytuje ľahko stráviteľný krill esenciálne nenasýtené mastné kyseliny (PUFA). Vitamínová zmes vo vysokých dávkach pomáha predchádzať príznakom ich nedostatku. Extrakt z cesnaku bol pridaný ako špeciálna prísada - pre silný imunitný systém a krásne farby.

Mäsožravce potrebujú v potrave aj určité množstvo rastlinnej potravy – to zodpovedá črevnému obsahu ich koristi, ktorá sa živí väčšinou rastlinnou potravou. Uvedené je zohľadnené aj v zložení krmiva NatureHolic Chichfeed.

Komplex NH Immun + špeciálne vyvinutý pre krmivo NatureHolic Chichfeed. je založený na rastlinných látkach a látkach s prebiotickým účinkom, ktoré dokážu posilniť imunitný systém okrasných rýb v akváriu. Najmä výťažky z cesnaku pôsobia na posilnenie imunity a chránia aj pred parazitmi.

Vysokoúčinná prísada NH Color + ktorá sa spolieha na 5 rôznych zosilňovačov farieb: beta-karotén, luteín, zeaxantín, lykopén a astaxantín. Karotenoidy prispievajú k dobrému vývoju farby a môžu dokonca posilniť imunitný systém a podporovať rozmnožovanie akváriových rýb.

Komplex NH Energy +, tvorený špeciálnymi aminokyselinami a ich derivátmi, prispieva s L-karnitínom alebo kyselinou gama-aminomaslovou k výraznému zlepšeniu kondície, ako aj lepšiemu a zdravšiemu rastu akváriových rýb. Tieto pozitívne účinky sa už oddávna využívajú v akvakultúre a teraz ich nájdeme aj u okrasných rýb v akváriu.

Komplex NH Fulvin + obsahuje humínovú látku fulvic acid alebo fulvic acid. Okrem transportu vitamínov, stopových prvkov a minerálov dokážu fulvíny tiež viazať škodliviny a brzdiť rast baktérií, čo má pozitívny vplyv na zdravé trávenie a silný imunitný systém. Očakávaná dĺžka života rýb sa môže zvýšiť, pretože môžu lepšie absorbovať živiny.

Cichlidy v akváriu prijímajú krmivo NatureHolic Cichfeed veľmi šťastne. Živiny sú vyvážené a pripravené tak, aby boli ľahko stráviteľné, takže ryby nevylučujú veľa živín výkalmi. Tým sa zabráni zakaleniu vody v dôsledku prebytočných živín vo vode v akváriu.

Zloženie

rybia múčka, vedľajšie rastlinné produkty, rastlinné bielkovinové extrakty, rybí bielkovinový hydrolyzát, rybí olej (zdroj Omega3), arktický kril, cesnakový extrakt, rozmarínový extrakt, beta-glukány

Výživové doplnky na kg krmiva

Vitamíny: Vitamín A 25 000 IU, Vitamín D 2 200 IU, Vitamín E 400 mg, Vitamín C 1 000 mg / kg

Analytické zloženie

hrubý proteín 44,8%, hrubý tuk 14,2%, hrubý popol 7%, hrubá vláknina 1% Doplnkové látky na kg: Vitamíny: vitamín A 25 000 IU, vitamín D 2 200 IU, vitamín E 400 mg, vitamín C 1 000 mg / kg

Dávkovanie

Kŕmte niekoľkokrát denne takým množstvom, ktoré vaše cichlidy zvládnu v priebehu niekoľkých minút. Krmivo je vysoko koncentrované, takže krmivo klesá o niečo rýchlejšie ako iné druhy krmiva pre ryby a pre cichlidy. Je preto lepšie kŕmiť o niečo menej a namiesto toho ich kŕmiť niekoľkokrát denne.

Balenie

4g

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: