NatureHolic Babyfeed - Krmivo pre mláďatá kreviet 10g (Vzorka)

Kód: 3650
Neohodnotené
Značka: NatureHolic
4 €
Skladom

Po vyliahnutí prechádzajú mladé krevety veľmi kritickou fázou. V prvých dňoch života sú silne viazané na miesto vyliahnutia. Vďaka tomuto sedavému spôsobu života sú takmer absolútne závislé na potrave, ktorá sa ku nim dostane. V prvých dňoch sa krevety často zvliekajú, a to až dvakrát alebo trikrát denne, v závislosti od teploty. Výmena panciera je mimoriadne namáhavá, a preto majú mladé krevetky výrazne zvýšenú potrebu energie. Natureholic Babyfeed poskytuje mladým krevetkám všetky živiny, ktoré potrebujú na to, aby prekonali túto chúlostivú fázu života. Jemné čiastočky mikromletého krmiva Natureholic Babyfeed sa spoľahlivo dostanú do všetkých častí akvária, takže potravou je zásobené každé mláďatko kreviet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Natureholic Babyfeed je vysokokvalitné a biologicky hodnotné, mikrojemne mleté ​​práškové krmivo s krillom, kelom, spirulinou, moringou a acai a špeciálnou zmesou organických minerálnych zlúčenín, ktoré sú okamžite biologicky dostupné. Vďaka jemnej konzistencii je krmivo rovnomerne rozložené po celom akváriu a je teda dostupné aj pre mláďatá kreviet, ktoré sa zdržujú len na určitom mieste.

Krmivo nie je vyrobené z podradnej živočíšnej múčky a rybej múčky

Potrebné bielkoviny pochádzajú z bezstavovcov a mikroorganizmov, z rias a rastlín. Výsledkom je, že obsahuje nielen nutrične prospešný chitín, ktorý je obzvlášť dôležitý pre mladé krevetky, pretože zo začiatku svojho života zvliekajú pancier každý deň alebo dokonca niekoľkokrát denne a potrebujú chitín na stavbu svojho panciera, ale aj hormón línania a rastový hormón. ekdyzón. Ekdyzón pridaný prostredníctvom krmiva môže mať veľmi pozitívny vplyv na rast a zvliekanie mláďat kreviet. Nami používaná zmes pivovarských kvasníc a obilnín je bohatá na nukleotidy (t.j. stavebné kamene nukleových kyselín) a fosfolipid lecitín. Kel a spirulina, moringa a acai zaisťujú prirodzený prísun vitamínov, minerálov a druhotných rastlinných látok.

Pre Natureholic Babyfeed je použitá špeciálna zmes stopových prvkov a vitamínov, ktoré sú biologicky dostupné. Organické minerálne zlúčeniny, ktoré sú obsiahnuté v krmive sú organizmu priamo dostupné ako stavebné látky..

Zloženie

Zelenina (vrátane 3 % Moringa oleifera, 4 % kelu), hmyz (15 % lariev Hermetia), mäkkýše a kôrovce (vrátane 13 % kreviet, 5 % krill), bakteriálny proteín z Corynebacterium glutamicum, rastlinné bielkovinové extrakty, oleje a tuky, , Riasy (5% Chlorella, 3% Spirulina platensis), kvasinky (vrátane 0,15% manánových oligosacharidov, 0,05% beta-glukánov), bylinky

Výživové doplnky na kg krmiva

Vitamín A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná soľ vápenatá) 150mg; Meď (síran meďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangán (oxid manganatý) 31 mg, selén (seleničitan sodný) 0,1 mg, zinok (oxid zinočnatý) 30 mg; Senzorické prísady: farbivá

Dávkovanie

Odporúčame použiť špeciálnu kŕmnu pipetu so zmesou krmiva a trochou akvarijnej vody, ktorá sa môže zámerne pridať do machu, kde sa mláďatá zdržujú najčastejšie.

Kŕmte 1-2 krát týždenne toľko, koľko zvieratá dokážu zkonzumovať za pár minút.

Balenie

10 gramová vzorka 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 10g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: