Mosura PH Up 40g

Kód: 2217
Novinka
Neohodnotené
Značka: Mosura
15 €
Skladom

Mosura PH Up je prípravok, ktorý zvyšuje pH vody v akváriu použitím prísad, ktoré sú šetrné ku krevetám. je obzvlášť vhodný pri zakladaní nových akvárií alebo pri chove druhov, ktoré potrebujú vyššie pH (Sulawesi).

Detailné informácie

Podrobný popis

Základné vlastnosti

Mosura PH Up zvyšuje pH vody v akváriu použitím prísad, ktoré sú šetrné ku krevetám.

  • Pri nízkom pH dochádza k inhibícii aktivity nitrifikačných baktérií, preto sa odporúča udržiavať pH vody v akváriách nad hodnotou 6. 
  • Mosura PH Up je prípravok, ktorý je obzvlášť vhodný pri zakladaní nových akvárií alebo tiež v akváriách, ktoré vyžadujú špecificky vyššie pH, napr. pri chove kreviet druhov Sulawesi alebo niektorých druhov slimákov.

Dávkovanie

Akváriá s krevetkami: rozpustite malé množstvo prípravku v pohári s vodou (ideálne z akvária) a dávkujte pomaly po malých množstvách. Po pridaní prípravku sa uistite, že sa voda dobre premiešala, až následne zmerajte pH. UPOZORNENIE: Nikdy nezvyšujte pH o viac ako 0,5 za jeden deň! Pred použitím si overte, aké pH je pre Vaše krevetky najvhodnejšie!

Akváriá bez krevetiek, resp. iných živočíchov: pridajte malé množstvo produktu priamo do vody v akváriu, nechajte rozpustiť a zmerajte pH. proces opakujte, až kým nedosiahnete požadovanú hodnotu pH.

Obsah balenia

40 g balenie

Dodatočné parametre

Kategória: Úprava vody
Veľkosť Balení: Celé Balenia

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: