Mironekuton Powder - prášok v sklenenej fľaši 150g

Kód: 5418
Neohodnotené
12 €
Skladom

Mironekuton je originálny japonský a 100% prírodný minerálny prášok bez akýchkoľvek ďalších prísad. Pre svoju rozmanitosť pozitívnych vlastností je veľmi obľúbený u japonských chovateľov kreviet a akvaristov rastlín, najmä pri použití v pôde, pretože výrazne zlepšuje dôležitú mikrobiológiu (baktérie, sprievodná fauna).

Detailné informácie

Podrobný popis

Prášok Mironekuton vďaka svojím prospešným vlastnostiam je veľmi populárny medzi japonskými chovateľmi kreviet a pestovateľmi akvárijných rastlín. V kombinácií so substrátom výrazne zlepšuje všetky prospešné mikroorganizmy.

 

  • Mironekuton sa používa ako minerálny doplnok na úpravu vody v priebehu cirkulačnej fázy akvária čím má pozitívny efekt na vývoj dôležitých mikroorganizmov nachadzajúcich sa vo filtri a akváriu. Mironekuton  poskytuje rybkám a všetkým živočíchom v akváriu potrebné minerály.
  • Mironekuton taktiež stabilizuje pH vody.  Udržiava celkovú tvrdosť ( GH), zlepšuje kvalitu vody, podporuje rast rastlín a tvorbu ich koreňov,  fotosyntézu a tvorbu kyslíka. Pohltením škodlivých látok zostáva voda krištáľovo čistá a bez zápachu.

 

Použitie: cca 0,4g prášku na 10 l vody. Aplikujte každé 3 až 4 dni.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: