Hikari Discus Bio-Gold 4g (Vzorka)

Kód: 6433
Neohodnotené
Značka: Hikari
2 €
Skladom

Denné výživa pre terčovce, podporujúca ich vyfarbovanie, chov a rozmnožovanie, vyvinutá špeciálne tak, aby zodpovedala špecifickým potravinovým nárokom terčovcov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Denné výživa pre terčovce, podporujúca ich vyfarbovanie, chov a rozmnožovanie, vyvinutá špeciálne tak, aby zodpovedala špecifickým potravinovým nárokom terčovcov.

Prírodné prísady krmiva s obsahom karotenoidov, podporujúce sfarbenie a výsledkom sú výrazné brilantné, prirodzené farby v pomerne krátkej dobe. Krmivo s vysokým obsahom proteínov je pórovité, a preto v styku s vodou okamžite zmäkne do hubovitej konzistencie. Krmivo je ľahko stráviteľné, nedrobí sa a nerozpadá ani počas nezvyčajnej stravovacej procedúry vašich rýb, ktoré opakovane berú kúsok potravy do tlamy a opäť ho vyvrhnú. Krmivo napomáha zmenšiť problémy spojené s kvalitou vody a zakalením, ktoré sú obvyklé pri použití iných druhov krmív. Potrava sa vyrába z perfektnej zmesi proteínov, nevyhnutných aminokyselín, potrebných vitamínov a vybraných minerálnych látok. Bohatý obsah stabilizovaného vitamínu C v tomto krmive podporuje odolnosť rýb voči stresu a ich imunitu k nákazlivým chorobám. Ak chcete mať bezkonkurenčne zdravé ryby a dosahovať ich rýchly rast, podávajte krmivo Hikari Tropical Diskus.

Firma Kamihata Fish Industries, výrobca krmív Hikari sa už jedenásť desaťročí zaoberá chovom okrasných rýb a ponúka najkvalitnejšie a najvyberanejšie krmivá, ktoré sú v súčasnej dobe špičkou na svetovom trhu. Dosiahnutie takéhoto postavenia je podložené mnohými prieskumnými expedíciami a štúdiom výživy rýb v ich biotopnej oblasti. Získané poznatky sú skúmané tímom vedcov z vývoja laboratórií Hikari. Firma sa opiera o priame skúsenosti so šľachtením a chovom rýb, poznatky, ktoré týmto získava, umožňujú stále zlepšovať a zdokonaľovať krmivá. V ich výrobe sú používané tie najmodernejšie technológie. Značka Hikari má tak dobrú reputáciu a povesť, že ju NASA vyzvala na vývoj špeciálneho krmiva určeného pre experimenty s rybami chovanými v raketopláne na obežnej dráhe Zeme.

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre ryby
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: