GlasGarten Shrimp Snacks Snow Flakes Pumpkin + Carrot - Tekvica a Mrkva 30g

Kód: 999
Akcia Tip
1 hodnotenie
Značka: GlasGarten
6 € –17 %
glasgarten shrimp snacks snow flakes garnelenfutter shrimp food kuerbis karotte pumpkin carrot 600x600
6 € –17 % 5 €
Skladom

Krmivo pre krevetky GlasGarten je vynikajúcou pochúťkou pre vaše krevety, raky alebo slimáky.

 

Detailné informácie

Podrobný popis

Krmivo pre krevetky GlasGarten je vynikajúcou pochúťkou pre vaše krevety, raky alebo slimáky.

Prirodzené arómy rôznych príchutí našich krevetových občerstvenia GlasGarten robia krevety a spol. okamžite zvedavý a stimuluje vašu chuť k jedlu. Krevety na občerstvenie ponúkajú vitamíny, minerály, stopové prvky a oveľa viac, ktoré sú skvelým doplnkom hlavného krmiva pre vaše zvieratá.

Akonáhle sú na zemi snehové vločky GlasGarten - tekvica - mrkva, rozpadajú sa pomerne rýchlo, takže každá kreveta / slimák / rak (a najmä menšie mladé zvieratá) môžu bez stresu niečo získať. Vďaka množstvu pozitívnych ingrediencií je Shrimp Snacks - Snow Flakes Pumpkin-Carrot cenným občerstvením pre vašich obyvateľov akvária.

Krevety a spol. Nájdu snehové vločky tekvica-mrkva - občerstvenie jednoducho neodolateľné. Organické sójové otruby (pokožka sóje) sú bohaté na vitamíny, aminokyseliny, stopové prvky a vlákninu, ktoré svojimi prebiotickými vlastnosťami zabezpečujú dobrú reguláciu trávenia.

Kŕmne odporúčanie
0,5 cm tyčinky na 10-15 kreviet / 1-2 malé raky

Zloženie
Organické sójové otruby, tekvica (5%), mrkva (5%), korenie

Obsah: 30g
Forma: Tyčinky

Vyrobené v Nemecku

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá
Veľkosť Balení: Celé Balenia

GlasGarten je súkromná značka známych chovateľov kreviet z Hamburgu, bratov Logemannovcov. Pod touto značkou sa ponúka veľa skvelých produktov na chov trpasličích kreviet a iných bezstavovcov, a taktiež na aquascaping. Patria sem predovšetkým rôzne druhy krmív, ale aj bakteriálne prísady a kondicionéry vody. Pre rastlinné akvária a aquascaping sú obzvlášť zaujímavé substráty Environment Soil a nádrže z bieleho skla GlasGarten.