GlasGarten Shrimp Snacks Snow Flakes Chard + Spinach - Mangold a Špenát 30g

Kód: 1005
Akcia Tip
Neohodnotené
Značka: GlasGarten
6 € –17 %
glasgarten shrimp snacks snow flakes garnelenfutter shrimp food mangold spinat chard spinach 600x600
6 € –17 % 5 €
Skladom

GlasGarten Shrimp Snacks Snow Flakes Chard + Spinach sú vynikajúcou pochúťkou pre vaše krevety, raky alebo slimáky.

Prirodzené arómy rôznych príchutí našich krevetových občerstvenia GlasGarten robia krevety a okamžite zvedavý a stimuluje ich chuť k jedlu. Výrobok obsahuje vitamíny, minerály, stopové prvky a oveľa viac, ktoré sú skvelým doplnkom hlavného krmiva,

Detailné informácie

Podrobný popis

GlasGarten Shrimp Snacks Snow Flakes Chard + Spinach sú vynikajúcou pochúťkou pre vaše krevety, raky alebo slimáky.

Prirodzené arómy rôznych príchutí našich krevetových občerstvenia GlasGarten robia krevety a spol. okamžite zvedavý a stimuluje vašu chuť k jedlu. Krevety na občerstvenie ponúkajú vitamíny, minerály, stopové prvky a oveľa viac, ktoré sú skvelým doplnkom hlavného krmiva pre vaše zvieratá.

Akonáhle sú na zemi snehové vločky GlasGarten - Chard-Spinach Sticks, rozpadajú sa pomerne rýchlo, takže každá kreveta / slimák / rak (a najmä menšie mladé zvieratá) môže bez stresu niečo získať. Vďaka množstvu pozitívnych prísad je Shrimp Snacks - Snow Flakes Chard-Spinach cenným občerstvením pre vašich obyvateľov akvária.

Krevety a spol. Nájdu snehové vločky Chard-Spinach - občerstvenie jednoducho neodolateľné. Organické sójové otruby (pokožka sóje) sú bohaté na vitamíny, aminokyseliny, stopové prvky a vlákninu, ktoré svojimi prebiotickými vlastnosťami zabezpečujú dobrú reguláciu trávenia.

Kŕmne odporúčanie
0,5 cm tyčinky na 10-15 kreviet / 1-2 malé raky

Zloženie
Organické sójové otruby, mangold (5%), špenát (5%), riasy

Obsah: 30g
Forma: Tyčinky

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá
Veľkosť Balení: Celé Balenia

GlasGarten je súkromná značka známych chovateľov kreviet z Hamburgu, bratov Logemannovcov. Pod touto značkou sa ponúka veľa skvelých produktov na chov trpasličích kreviet a iných bezstavovcov, a taktiež na aquascaping. Patria sem predovšetkým rôzne druhy krmív, ale aj bakteriálne prísady a kondicionéry vody. Pre rastlinné akvária a aquascaping sú obzvlášť zaujímavé substráty Environment Soil a nádrže z bieleho skla GlasGarten.