GlasGarten Mineral Hearts

Kód: 231
Značka: GlasGarten
€9,60
Skladom

Doplnkové krmivo pre okrasné krevetky, slimáky, kraby a raky a ďalšie akváriové živočíchy, ktoré potrebujú minerály k dobrému rozvoju svojho panciera.

S minerálnymi srdiečkami GlasGarten (Mineral Hearths),  môžete svojim krevetkám dodávať minerály po dlhšie časové obdobie. Jednoducho vložte minerálne srdce do akvária a krevetky si z neho budú postupne odkusávať.

Detailné informácie

Podrobný popis

Minerály, ktoré sú obsiahnuté v Mineral Hearts sa taktiež postupne uvoľňujú do vody a preto zlepšujú mikrobiológiu vo filtri a v substráte. Minerály napomáhajú bezproblemovému zvliekaniu panciera krevetiek a zabraňujú jeho degeneráciám a deformáciám. Minerály zároveň zvyšujú mieru prežitie mádať, pretože tie sa zvliekajú častejšie ako dospelé krevetky, a preto potrebujú aj viacej minerálnych zložiek v krmive a vo vode.

GlasGarten Mineral Hearths sú zložené zo 100% prírodných zložiek. Minerály majú priamy vplyv na gH (celková tvrdosť) a vodivosť vody TDS, takže gH a vodivosť sa pužitím tohto produktu môže mierne zvýšiť, čo je pri odporúčanom kŕmení neškodné a žiadúce.

Odporúčané dávkovanie
1ks Minerálu pre cca 15-25 litrov vody. Opotrebované minerály je možné vymeniť. V zásade by minerály mali vydržať najmenej tri dni. Ak ich krevetky skonzumujú rýchlejšie, odporúčame zvýšiť komplexné kŕmenie.

Zloženie
Minerály (97%), riasy chlorella, paprika, ázijská kapustová zelenina, kalamáre, fenikel

Obsah
8 ks minerálov (ekvivalent asi 6,7 g)

Rozmer
Priemer: cca 1 cm
Výška: cca 1 cm

Vyrobené v Nemecku. GlasGarten je prvotriedna značka, ktorá vyrába špeciálne výrobky pre chov krevetiek. Suroviny, ktoré sa používajú na výrobu jednotlivých výrobkov sú najvyššej kvality, pretože ich vyrábajú chovatelia krevetiek pre chovateľov.