Dennerle Shrimp King Protein 45 g

Kód: 102
Značka: Dennerle
€9,99
Skladom

Shrimp King Protein sú potravinové tyčinky pre cielené doplnenie vysoko kvalitných bielkovín a esenciálnych aminokyselín. Obsah bielkovín je až 42,2%. Krevetky ich potrebujú v období dospievania a párenia. Slúži nie len na spestrenie stravy, ale pomáha aj pri množení druhov, ktoré sú na obsah bielkovín v strave náročnejšie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Krmivo tvoria vo vode stabilné tyčinky vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií pre cielené doplnenie bielkovín. Tieto proteíny a esenciálne aminokyseliny z viacerých významných vodných živočíchov (dafnií, odškrupinkovaných vajíčiek artemie, kreviet a slávky zelenoústej) vykazujú optimálne nutričné ​​zloženie.

Klesajúce, vo vode stabilné plátky z 100% prírodných surovín. Krmivo so zvýšeným podielom proteínov ( 42,2%) a cenných aminokyselín pre zdravé a nádherne sfarbené krevetky. Krmivo neobsahuje umelé farbivá, konzervačné látky ani rybiu múčku.

Zloženie: Morská riasa, krevetia celozrnná múčka, gamarus, tekvica, pšeničné proteíny, dafnie, odškrupinkované vajíčka artémie, lístky brezy, slávka zelenoústa, kvasnice, kôra brezy, rozmarín.

Odporúčané dávkovanie: 1-3 krát týždenne 1 plátok na 20 kreviet. Zvyšky krmiva je potrebné odstrániť po 24 hodinách.