Brightwell FlorinBacter Clean 125ml

Kód: 4891
Neohodnotené
Značka: Brightwell
11 €
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Brightwell FlorinBacter Clean je jedinečná sladkovodná mikrobiálna kultúra a zmes enzýmov navrhnutá na zacielenie a čistenie povrchov rastlín, dekorácií z dreva a stien avkárií

Detailné informácie

Podrobný popis

Brightwell FlorinBacter Clean je jedinečná sladkovodná mikrobiálna kultúra a zmes enzýmov navrhnutá na zacielenie a čistenie povrchov rastlín, dekorácií z dreva a stien avkárií

Hlavné vlastnosti

 • Bez obsahu medi a bezpečné pre krevety.
 • Komplexný systém nepatogénnych mikróbov a prírodných enzýmov, špeciálne vyvinutý na čistenie akváriových kameňov a dekorácií vo všetkých sladkovodných a rastlinných akváriách s rybami a krevetami.
  Výhody sú:
  1. Prirodzený čistiaci účinok na všetky povrchy akvárií a dekorácií.
  2. Uvoľnenie nevzhľadných nánosov nežiaducich látok a povlakov, čo značne uľahčuje ich odstraňovanie škrabaním a vysávaním.
  3. Založenie kolónií baktérií, ktoré sa množia a pokračujú v čistení akvária.
  4. Rýchla redukcia organického uhlíka, amoniaku, dusitanov, dusičnanov a fosforečnanov.
  5. Trávenie nezjedenej/nestrávenej potravy, výkalov, detritu a iného latentného organického materiálu, výsledkom čoho je čistejší a zdravší substrát akvária (bez nutnosti fyzického čistenia alebo narušovania substrátu).
  Veľkosti

Informácie o produkte

Koncentrácia rozpustených a časticových organických materiálov v akomkoľvek vodnom prostredí môže mať významný vplyv na celkový vzhľad, ako aj na zdravie organizmov, ktoré sa v ňom nachádzajú. Prostredie s relatívne nízkym obsahom živín sa vyznačuje vysokou čistotou vody, nedostatkom nepríjemných pachov a absenciou nevzhľadných povlakov; je to kolektívne dôsledok nedostatku dostupného odpadu na báze dusíka, fosforu a uhlíka. Akváriá, ktoré sú relatívne bohaté na dostupné živiny, majú vlastnosti opačné, ako je uvedené vyššie, a zvyčajne nie sú žiaduce kvôli výslednému vzhľadu systému a ťažkostiam s udržiavaním zdravých obyvateľov akvária.

Brightwell Aquatics Shrimp FlorinBacter Clean je selektívny komplex mimoriadne účinných mikróbov a enzýmov, ktoré nielen znižujú koncentrácie organického dusíka, amoniaku, dusitanov, dusičnanov, fosforečnanov a organického uhlíka vo všetkých sladkovodných ekosystémoch, ale uľahčujú údržbu tým, že skutočne uvoľňujú nahromadené vrstvy a povlaky. .

Návod na použitie

Pred použitím produkt dobre pretrepte. Pred pridaním do akvária zmiešajte príslušné množstvo ShrimpFlorinBacterClean (pozri nižšie) s 250 ml (~8 fl. oz.) akvarijnej vody v čistej nádobe.

Pre bežné čistenie a udržiavanie čistého akvária: Pridajte 10 ml (5 pumpičiek, ak je vybavené pumpičkou alebo 2 uzávery) na 35 litrov akváriovej vodyakváriovej vody týždenne. Rozostup počas týždňa je prospešný.

Pre problémové akváriá alebo na rýchle urýchlenie čistenia: Prvý deň pridajte maximálne 10 ml (5 pumpičiek) na 35 litrov vody v akváriu, potom pridajte až 4 ml na 35 litrov akvarijnej vody denne počas 2 týždňov alebo dlhšie podľa potreby, kým sa nedosiahnu požadované výsledky. Baktérie pracujú pomaly, takže plné výsledky môžu trvať až 8 až 10 týždňov pre dlho zanedbávané systémy.

Ak sa vytvorí zákal, prestaňte používať, kým sa opäť nevyjasní, a potom pokračujte v liečbe.

Skladovanie: Hoci produkt nevyžaduje chladenie a môže vydržať skladovanie pri izbovej teplote, pre najlepšiu životnosť a najvyššiu účinnosť uchovávajte v chladničke pri teplote 10 stupčnov Celzia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: