Benibachi Red Bee Ambitious 4g (Vzorka)

Kód: 1849
Novinka
Neohodnotené
Značka: Benibachi
4 €
Skladom

Benibachi Red Bee Ambitious je bohatá zmes koncentrovaných organických kyselín a enzýmov s organickou riasou KELP a mnohými prírodnými prísadami, najmä rastlinnými, ktoré spĺňajú základné nutričné ​​požiadavky všetkých kreviet.

Detailné informácie

Podrobný popis

Benibachi Red Bee Ambitious je bohatá zmes koncentrovaných organických kyselín a enzýmov s organickou riasou KELP a mnohými prírodnými prísadami, najmä rastlinnými, ktoré spĺňajú základné nutričné ​​požiadavky všetkých kreviet. Vďaka tomuto špeciálnemu zloženiu je toto krmivo nenahraditeľné v dvoch úrovniach.

Základné vlastnosti

  • Možno ho použiť pre všetky sladkovodné krevety CRS, TIGER, SULAWESI a NEOCARIDINA pre dospelé krevety a tiež pre mladé krevetky.
  • Vysoký obsah enzýmov a organických kyselín zaručuje nadpriemernú rýchlosť rastu kreviet a zlepšuje metabolizmus. Jedlo sa pomaly rozpúšťa, takže vyššie spomínané malé krevetky môžu tiež po krátkej dobe po podaní začať jesť.
  • Ideálne krmivo pre kŕmenie celého chovu kreviet rôznych veľkostí.
  • Krmivá Benibachi sú vyrábané s maximálnou starostlivosťou, s použitím tých najlepších prírodných ingrediencií a biozeleniny pochádzajúce zo zeleninovej farmy Benibachi.
  • Krmivá sú 100 % bez chemikálií, pesticídov a konzervačných látok.

Zloženie

enzymatické listy kelp, riasy, fulvokyseliny, enzýmy, kvasnice Torula, pivovarské kvasnice, vápnik, riasy hijiki, ďalšie rastlinné zložky z farmy Benibachi

Dávkovanie

Krmivo na denné kŕmenie. Kŕmte také množstvo, ktoré krevety skonzumujú do 12 hodín. Kŕmnu dávku upravte tak, aby ste krevetky neprekrmovali.

Obsah balenia

4 gramy

 

Dodatočné parametre

Kategória: Krmivá pre krevetky
Veľkosť Balení: 4g Vzorky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: